Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma svakako...razumem...

Ja ih volim sve od pocetka do kraja...album mi je mnogo drad a omiljene su mi Sole Survivor,Where the Rain Grows i Perfect Gentleman...

...Secam se kad sam prvi put cuo PG...nisam mogao da je izbacim iz glave mesec dana...icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf. Ta stvar i anything my mama dont like su mi dve najgore.

Jedna od omiljenih mi je victim of fate. Brza, dinamicna, odlican text...

Malo mi je bezveze sto nisu nastavili u dark ride fazonu, nekako su suvise veseli postali i to pocinje da me nervira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma svakako...razumem...

Ja ih volim sve od pocetka do kraja...album mi je mnogo drad a omiljene su mi Sole Survivor,Where the Rain Grows i Perfect Gentleman...

...Secam se kad sam prvi put cuo PG...nisam mogao da je izbacim iz glave mesec dana...icon_da.gif

Ja dva dana. icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Helloween oduvek jeste bio veseo...ako ti se to ne svidja jednostavno nemoj da slusas...

To i jeste fora,jer mi je muka više od zlih,depresivnih i mračnih bendova......koji su sad u modi.... pukeface.gif OK,razumem da ljudi to vole,ali,meni u većini slučajeva to deluje isfolirano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E upravo zato je Dark ride tako mocan album icon_rockdevil.gif

 

A btw ona opaska da je "Mrs.God" 'pop' pesma je sasvim na mestu. Hteli su pesmu koja ce im biti glavni singl i chiji ce se spot vrteti...i voala, zarazna je, kratka, powerasta. ima helloween shmeka samo tako i nema nishta loshe u vezi nje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mad Butcher!user posted image

Bre jasno je meni...pesma je ocigledno pravljena da bude hit...a upravo to i jeste...zarazna je do bola...a i dobra je nema rasprave...tipicna Helloween pesmica...

...Steta sto su otkazali "Light the Universe" singl...bio bi dobar...icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A btw ona opaska da je "Mrs.God" 'pop' pesma je sasvim na mestu. Hteli su pesmu koja ce im biti glavni singl i chiji ce se spot vrteti...i voala, zarazna je, kratka, powerasta. ima helloween shmeka samo tako i nema nishta loshe u vezi nje

Vrlo zarazna.Prvi put sam je čula letos na "202" i nisam mogla da je izbacim iz glave.

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previshe me podseca ne Forever And One a ni nju neshto ne gotivim, a zenski vokal(iako je to Candice koju obozavam) da se ubacuje uopste mi se ne svidja..probashe samo da urade komercijalnu baladu i nothing more..sto se mene tiche samo su doprineli nizoj oceni albuma(kod mene).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Previshe me podseca ne Forever And One a ni nju neshto ne gotivim, a zenski vokal(iako je to Candice koju obozavam) da se ubacuje uopste mi se ne svidja..probashe samo da urade komercijalnu baladu i nothing more..sto se mene tiche samo su doprineli nizoj oceni albuma(kod mene).

Meni je "Forever and one" super,zna da me zešće baci u bedak ponekad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...