Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sta znam, ja definitivno vise volim Helloween od Kreatora, a Kreator sam vec i gledao, ali poslednja dva Helloween albuma mi nikako nisu legla, dok poslednja dva Kreatora k'o dupe na nosu. A treba misliti i na bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E vala istrpeo bih Kinga(koji mi uopste nije toliko los) da bih cuo Halloween uzivo, koji oni danas BTW FENOMENALNO IZVODE...pa Deris izvlaci vokale koje ja nisam ocekivao da ce on ikada izvuci...

Jesi li cuo nove live zapise...pa njemu se glas poboljsao 80%...i bem li ga...nakon tog koncerta drugi mi stvarno ne bi trebao...

Sta da vam kazem, sirite vest kod svih helloweenasha...

Inace stanje na tabeli je 44% Helloween, 42% Dimmu i 15% Kreator...

 

Starbreaker svaka chast za potpis!!!

Iskreno...ne bih se bunio ni Kreator da dodje..perish the thought!!! Ali Helloween..je, pa..HELLOWEEN!!!!

 

S tim sto meni nije jasna jedna malecna stvar...sto ne dovedete i Helloween i Kreator? Mislim...cenim da su to popularniji bendovi kod nas..

 

ak nista drugo...Nadam se najboljem..i nek the best pobedi...samo ne Dimmu :)

 

Hvala, hvala...ubaci ga i ti ako hoces :)

Sad cu da ubacim i Banner u potpis, samo neka mi neko kaze kako se prave banner linkovi...ono kliknes na sliku i ponasa se kao link...

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Halloween' da cujem sa Kiskeom (da peva kako treba) i Hansenom na drugoj gitari i da umrem odmah. Mislim, na snimku iz 1987. je izvode do detalja kao na albumu, svaki ton je tu, svaki glas, svaki zvuk!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet si menjao IP...pizdo jedna!

Sve u svemu Helloween sigurno dolazi, a Breaky nosi divne vesti :

 

"End of January I'll go down to Tenerife for a production-meeting with HELLOWEEN for their new album, before beginning of February, I'll start recording the new PRIMAL FEAR album and in April I'm gonna be in with [AXEL RUDI PELL] for some recordings." // Charlie Bauerfeind

 

Furthermore the tour promoting the new album will start in late 2007!!!

 

www.helloweenboard.com

 

Znaci divotaaaaa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album? VEC!? E sada vec ochekujem nestho stvarno dobro..inache ce ovo da izadje u obichno shtancovanje..bolje mi je da chekam 4 godine pa da dobijem remek delo("Majesty" hehe), nego na svake 2 godine prosek...

 

Ako dodje 'ween, nadam se da opet budu bili na turneji sa Primal Fearom :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka pobedi ko hoce, iskreno, ako budu pravili turneju sumnjam da ce Frubi& Legacy(ili bilo koji drugi organizator, po tom pitanju) odbiti ponudu zato sto nisu pobedili na bednom pollu...

Ako ne ovaj put idem u Bugarsku, i ovog puta nista zivo me nece zaustaviti...

 

A sto se tice novog albuma, drago mi je da je Charlie producent...ali mislim kao sto vec rekoh da ovog puta nece biti lose...uostalom Rabbit je po meni odlican album...nije stancanje...I Keeper mi je OK, ali ne poricem da je album napravljen vise za pare no za fanove...

Potkrepljivacu vas redovno informacijama sa oficijale :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka pobedi ko hoce, iskreno, ako budu pravili turneju sumnjam da ce Frubi& Legacy(ili bilo koji drugi organizator, po tom pitanju) odbiti ponudu zato sto nisu pobedili na bednom pollu...

Ako ne ovaj put idem u Bugarsku, i ovog puta nista zivo me nece zaustaviti...

Pa, tebi je Sofija ionako bliza od Beograda, a verujem da ce i karta biti jeftinija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al VISA druze...Bugari su usli u Jevropu...:)

Ma sredice se nesto...al problem je nema gde da se noci, i jos sto stvari, ali sredice se...ako nas opet preskoce ja idem u Sofiju...

 

Rabbit Powerica i to mnogo dobra...

Juce crnozeljko rece kako ce ovaj novi da sastave od ostataka predhodnoh...a ja rekoh neeeeeeeeee....ako je pored onih fillera kojih ima ostalo jos nesto...auuu...to bi bio promasaj godine...

Meni je inace dobar deo CD-a 2. filler...:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...