Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

German power metallers HELLOWEEN have finished filming a video for the new version of their German Top 10 single "Dr. Stein" with Oliver Sommer from AVA Studios.The clip, which will make its online debut on January 8, is describedin a press release as "a comical video where the guys don't takethemselves too serious and intentionally present the band in a veryself-ironic way!"

hellvid1.jpg

hellvid2.jpg

hellvid3.jpg

 

 

 

hellvid4.jpg

 

 

hellvid5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da gledam spot od Madnessa, a ne od Helloweena. Još i solo na saksofonu! :haha:

 

Ljudi, potrudite se da posmatrate ovo kao zezanje i zabavu, biće vam lakše. Ja se digo sa stolice, malo prođuskao uz ovu pesmu, i više uopšte nisam neprijatno iznenađen kao prvobitno. :da:

 

HelloweeN!!!!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

Obožavam ovu pesmu (naravno u originalnoj verziji), pa mi i ovako u paketu sa spotom deluje ok, mislim, zajebancija čista jel...

 

Hahaha, zanimljiva mi je pojava kod Helloweena koja se ciklicno ponavlja - da sami sebi uniste karijeru potpuno, pa se onda vade i tako u krug....

Ih, pa ne verujem baš da će im ovo upropastiti karijeru... ipak je ovo u osnovi samo the best of album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni licno je bolji od zadnja dva. Giants moja omiljena. Kako da ne volim tu stvar koja mi je jedna od njihovih najomiljenijih. Onaj deo kad Kiske drzi vrisak rekordno vreme mi je jedan od njihovih vrhunaca.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Boze, ovaj Dr. Stein spot deluje kao Derisova sprdnja sa Hansenovom zaostavstinom. :udri:

I ovo je moj omiljeni bend... Jebeno ne verujem..

 

EDIT: Sad kad malo bolje pogledam, mozda i ne bi izgledalo toliko lose da spot nije ovol'ko jadan. Opet, mnogo je pederski.

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr. Stein nije nikakva Hansenova zaostavština. Takve šaljive gej pesmice Hansen nije mogao da napiše, pisao ih je Weikath. Tako da ovoj pesmi sasvim priliči da bude urađena na ovakav način, od početka je bila zajebantska i neozbiljna i ne znam što prozivati Derisa zbog toga, kad je Weikath očigledno bio mastermind cele operacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr. Stein nije nikakva Hansenova zaostavština. Takve šaljive gej pesmice Hansen nije mogao da napiše, pisao ih je Weikath. Tako da ovoj pesmi sasvim priliči da bude urađena na ovakav način, od početka je bila zajebantska i neozbiljna i ne znam što prozivati Derisa zbog toga, kad je Weikath očigledno bio mastermind cele operacije.

 

Jbt, zajebah se onda dosta. Ja sam mislio na ceo taj period, ali ako je to Weikath radio, onda me iskreno zabole, lik je kreten potpuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...