Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

imam jedno pitanje za sve vas...

da li bi isli na jedan Helloween tribute sa slicnim entuzijazmom...

 

planira se jedan DOOOOBAAAAR Helloween tribute u skorije vreme... tj, jedan koncert posvecen Helloweenu...

 

pa?

Ne, osim ako ja ne pevam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da vidim da ćeš tražiti da navodim te argumente. :uhoh:

Pogodak!

Baš me zanimaju ti argumenti, jer smatram da onaj ko može da govori generalno loše o tim bendovima (naročito o ovom drugom), nije ih ni slušao.

A pod "slušanjem" ne podrazumevam ono "ej, čuo sam 2-3 pesme, to mi se ne sviđa i sad ću sa smislim teoriju po kojoj su ti bendovi loši.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Boro:

OK, kapiram da svi ti tvoji "argumenti" funkcionišu ne samo protiv pomenutih bendova, nego protiv celog power metala. E pa brate, ako ne slušaš power metal nemoj da vređaš ove bendove, jer kad ne voliš taj žanr tebi su Gamma Ray i Sonata Arctica isto, što je jako daleko od istine. Kai Hansen (Gamma Ray, ex-Helloween) pravi najiskreniju muziku na svetu. E, sad, zašto ja sve ovo pišem? Zato što me vređa kad neko krene da vređa isti! I nije to u onom fazonu kada neko kaže da su textovi Manowara smešni, pa ovaj fan Manowara krene da mu psuje sve po spisku, da ga naziva pozerom i sl... Ne, samo ću reći jedno: Nemci prave najiskreniju muziku na svetu. Zato lepo - ne napadaj ono u šta se ne razumeš.

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, kapiram da svi ti tvoji "argumenti" funkcionišu ne samo protiv pomenutih bendova, nego protiv celog power metala.

 

E pa brate, ako ne slušaš power metal nemoj da vređaš ove bendove, jer kad ne voliš taj žanr tebi su Gamma Ray i Sonata Arctica isto, što je jako daleko od istine.

 

Kai Hansen (Gamma Ray, ex-Helloween) pravi najiskreniju muziku na svetu.

 

E, sad, zašto ja sve ovo pišem? Zato što me vređa kad neko krene da vređa isti!

 

I nije to u onom fazonu kada neko kaže da su textovi Manowara smešni, pa ovaj fan Manowara krene da mu psuje sve po spisku, da ga naziva pozerom i sl...

 

Ne, samo ću reći jedno: Nemci prave najiskreniju muziku na svetu.

 

Zato lepo - ne napadaj ono u šta se ne razumeš.

 

Pretposlednje je ipak najjače. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pod "slušanjem" ne podrazumevam ono "ej, čuo sam 2-3 pesme, to mi se ne sviđa i sad ću sa smislim teoriju po kojoj su ti bendovi loši.

To ti se zove indukcija, izvodjenje zakljucaka od pojedinacnog ka opstem. Znas ono - jedna pesma losa, sve pesme lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja bih dosao na taj tribute...

...inace premoren i good-as-dead sam, mrzi me da se ukljucujem u raspravu...

Zaista ne sumnjam da bi. Nego, danas mi je Grave prckao po plocama i rekao je da bi umro kada bi mi video Helloween kolekciju, mada u njoj ima jos puno rupa koje nastojim popuniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...