Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Jedno malo obavestenje...u nedelju 26.03. u skc-u se pravi thrash svirka

na kojoj svira Hatred zajedno sa Space Eaterom, Underdeathom i Death Tributom ako se ne varam. Vreme i mesto ce verovatno naknadno biti na temi o ovoj svirci. Sa nase strane bice dosta Slayera i malo nasih icon_mrgreen.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majo, zar vi ne idete u petak za Smederevo???

 

@Celokupni Hatred

 

TO JE TO! violent.gif JA ĆU VAM SVIRATI BAS!!! wallbash.gificon_mad.gifviolent.gificon_evil.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

icon_smile.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ajde bre bež'te... Neozbiljni ste. icon_mrgreen.gif Dolazim na svirku da thrashujem ol araund ektin lajk a mejnijek. Vipleš. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@immohatred - e samo da ti javim, ako si i dalje raspolozen da svratis u subotu na kolarac - koncert ti je od 20h, a karte su 200 i 300 dinara ja mislim, mada nekada pustaju i za dz...

Idem na neku predstavu u subotu samo jos ne znam tacno kada je. Ako se ne poklope termini tu sam icon_mrgreen.gif

 

@sharkey - E da...ima nekih novih ljudi koji su se javili za basiste pa cemo uskoro da se oprobamo i sa njima icon_mrgreen.gif

Hvala sharkey na poDrsci ( icon_mrgreen.gif ) u ovoj potrazi pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde bre bež'te... Neozbiljni ste. icon_mrgreen.gif Dolazim na svirku da thrashujem ol araund ektin lajk a mejnijek. Vipleš. icon_smile.gif

A sta kazes na malo...dir mader dir fader... ili kolor ar vrld blekend... ili blad vil folov blad...a? a? a? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majo, zar vi ne idete u petak za Smederevo???

pa idemo u petak za smederevo, pa onda subota kolarac, pa utorak valjevo... tezgari se, nema sta! icon_smile.gif

TO JE TO!  JA ĆU VAM SVIRATI BAS!!!

aj bolje ti nauci da sviras bubnjave, da okoncamo vise ovu beznadeznu potragu za bubnjarem icon_smile.gif

 

@hatred - e ako moze muzicka zelja - da mi svirate 26. picture on the wall ili the outcast icon_rockdevil.gif

pivopije.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad cu skinuti neku stvar da vas cujem.

Svirate neke obrade 26.og?

Vidimo se!

Verovatno cemo svirati samo obrade zato sto nam svira basista iz underdeatha kao ispomoc pa ne bi da ga izmaltretiramo u ovih nedelju dana koliko imamo da spremimo svirku.

 

Ti snimci su stari nekoliko godina a nove jos nisam uploadovao. Donecu ih na svirku da ih izdelimo. Ponesi i ti meni vase ako nije problem da se menjamo icon_mrgreen.gif

 

Vidimo se 26. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

no.gif

 

pa ja sam vam, valjda, prvo bio ortak, pa sam tek onda postao bassista UNDERDEATH-a... ovako ispada kao da sam neki tezgarosh! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Pa sta reci...bas nam svira onaj sto nam je prvo bio ortak a onda postao basista underdeatha icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...