Jump to content

Hatred


*nitro*

Recommended Posts

Jedva cekam da je cujem zuba.gif Btw, Mladene salji mi text sto pre inace tenk.gifph34r.gif

icon_mrgreen.gif

Paslao...

 

Uskoro ce sajt da bude obnovljen i prebacen na officialni domen, boga ti... icon_mrgreen.gif

Onda cu da podignem tamo sve nove snimke i textove sa nekim novim slikama i ostalim stvarcicama.

 

Hatred u Nishu 14.05.2006. Hell Awaits!

Share this post


Link to post
Share on other sites

каква је то прича за свирку у лазаревцу? што нисте прихватили?

 

едит: ја на пробу не могу доћи вечерас, јер свирам у скцу, а немам креде да јавим млађи, цео дан сам на факсу, ево и тренутно сам тамо, шурим им нет у рачунарском центру! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ALEXIE&TINEA - Kako rece alexie, videli smo to jos prosle godine posto su isto svirali u sloveniji na istom tom kampu. Trazili smo ime ali smo dosli do zakljucka da je Hatred nekako nezamenjivo i da cemo se potruditi da ga zastitimo kod nas a za dalje cemo videti. Davali smo za nekoliko skolskih novina intervijue i mislim da su te bile medju njima icon_biggrin.gif

 

@GERA - imam ispit 20. popodne pa ne mozemo da stignemo. Zvali su nas opet 02.06. pa cemo videti kako bude bilo tad ph34r.gificon_biggrin.gif

 

@FICA - Tuzice nas neko brate icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif brrrrrrate icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i da ja dam prve utiske za svirku u nisu:

ljudi vi ste nenormalni!!! Znaci rasturate sa autorskim na sve strane!Prosto sam odusevljena sa ovom najnovijom divine mistake!Dok sam je slusala sva sam se najezila icon_surprised.gif Samo tako nastavite svaka cast icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif ko je sad tracara a?  icon_razz.gif

Ko se zadnji smeje najsladje se smejeuser posted image

 

@Dane - Sto se tice Nisha, mogu da kazem da je meni ovo najgora svirka u zivotu, ne znam kako je zvucalo preko radija ali ja sam se raspadao konstantno, zaboravio sam da ponesem sluh pre nego sto smo krenuli. Publika nikad bolje nije reagovala.... icon_confused.gificon_confused.gifuser posted imageCak su mi posle svirke mnogi prilazili i hvalili kako smo dobro zvuali, ali sto se provoda i zezanja tice putovanje je bilo najbolje do sada. Sringsi su neprevazidjeni.......user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko se zadnji smeje najsladje se smejeuser posted image

 

@Dane - Sto se tice Nisha, mogu da kazem da je meni ovo najgora svirka u zivotu, ne znam kako je zvucalo preko radija ali ja sam se raspadao konstantno, zaboravio sam da ponesem sluh pre nego sto smo krenuli. Publika nikad bolje nije reagovala.... icon_confused.gificon_confused.gifuser posted imageCak su mi posle svirke mnogi prilazili i hvalili kako smo dobro zvuali, ali sto se provoda i zezanja tice putovanje je bilo najbolje do sada. Sringsi su neprevazidjeni.......user posted image

I meni je nesto muljavo bilo na bini a svi mi rekli da se culo do jaja i na svirci i na radiju.

 

@Lutiena - A to je zato sto si imala obradu texta iz prve ruke pre nego sto si cula gotovu pesmu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

@ALEXIE - hvala pivopije.gif

@Dane - Hell yeah... icon_rockdevil.gificon_mrgreen.gif

 

Sto se stringsa tice...to je vec klasika. Stomak me je boleo posle onog "nadrkanog i besnog" slikanja hatred-a icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...