Jump to content

Početnici


Creeping Death

Recommended Posts

ako cjes da sviras elektricnu, vjezbaj elektricnu, ako cjes neku akusticnu, vjezbaj tu, ako cjes obe, vjezbaj obe jebemu

 

ne mogu da vjerujem da tvoji gitaristi(ako ista znaju i mogu) koji na probama sviraju na elektrifikovanim gitarama, kod kucje ne vjezbaju na njima nego bas samo na akustarama ...to je jednostavno besmisleno

 

 

pa da i meni je to bilo malo neobicno kad sam procitao

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko stvoreno za pochetni-srednji stalezh gitarista...

Evo, pocheo sam da pishem gitarski blog, na kome cu nedeljno postovati do jaja delove iz meni omiljenih pesama. Uglavnom power i prog. Bice i nekih trikova, teorije, i po mom iskustvu dobrih vezhaba :D

Juche sam napravio prvi veliki post sa jako puno objashnjenja saveta i koznachega - prvi deo Sea Of Lies od symphony X-a...za one koji ne znaju, to je prog. metal bend, sa neverovatnim Michael J. Romeom i ludim Pinnelom...da ne zaboravimo sjajnog pevacha Russela Allena.

Evo link:

http://blog.360.yahoo.com/blog-Hki5lVMrcqr...--?cq=1&p=4

 

Ako bi se nashao neki dobar basista da mi pomogne oko postovanja i za bass bilo bi lepo da mi se javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

ma sta mu...ne fali mu nista.......sad to sto ima ljudi koji ne mogu da se kontrolisu pa da NE skidaju na sluh nego samo Pro....jbg.....ya neke stvari mnogo pomaze.....lekcije i ostalo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...