Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U NSu je bilo ok ali su malo zajebali Fade to black na pocetku, i solo gitara se slabo cula, ali je repertoar bio odlican. Btw ne znam kako se zove autorska koju su juce prvu svirali ali je odlicna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djole - no comment

 

@kali - stvarno ne znam na koga mislis

 

@zeka - hvala bogu, stigli smo! icon_smile.gif

 

@bane - jel to sutra? au... ajde, videcu da ti donesem demo! icon_da.gif

 

@rustik - sinoc je bilo manjih problema sa pojacalom, i mojom nepaznjom, kada sam iscupao kabl, a nisam ni izvalio, pa sam mislio da se nesto sjebalo... kreten! wallbash.gif a, za fade, nemam pojma sta je bila greska, ali meni je svirka bila super. kad ti covek dva puta prekida svirku, gasi pojacala, i govori da smiris masu inace ce da prekine svirku, meni je sve jasno! icon_smile.gif svaka cast novosadskoj publici, uvek se super provedem! icon_da.gif a prva nasa pesma koju smo svirali je regardles betrayal, ako se ne varam, a druga je mind slavery!

 

moram jos da pohvalim i novosadski bend new mythology, koji je svirao sa nama, i napravio stvarno super atmosferu. kupili su me sa orionom i cemetery gates! icon_da.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da vas podsetim da se sutra navrsava tacno godinu dana otkad ste pobedili na DM kao tribute to metallica! icon_wink.gif bas sad kada vracam film nazad , vidim koliko ste se promenili... jednostavno, sazreli ste kao bend ali ste i dalje zadrzali tu neku energiju sa pocetka, sto je dobitna kombinacija icon_da.gif

i zelim vam svi srecu, pa da svirate na exitu ove godine pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije poenta napraviti svirku da ti dodju samo tru "fanovi", jer ja ne mogu reci da mi imamo fanove, jer to zvuci smesno, bar meni! moze se reci da ima ljudi koji postuju ono sto radimo! a, fazon je u tome da svirka treba da otplati bar ono sto je iznajmljeno (oprema, prostor...), jer niko nije budala da pravi svirku i posle toga jos bude u minusu! tako da dani kad ce posete biti male otpadaju! evo ti cak i primer svirke od pre neki dan koja je bila u subotu (atp, rh, flush)! momci su sve uradili kako treba, i propaganda im je bila odradjena na nivou, a na svirku im je doslo izmedju 150 i 200 ljudi... sramota!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije poenta napraviti svirku da ti dodju samo tru "fanovi", jer ja ne mogu reci da mi imamo fanove, jer to zvuci smesno, bar meni! moze se reci da ima ljudi koji postuju ono sto radimo! a, fazon je u tome da svirka treba da otplati bar ono sto je iznajmljeno (oprema, prostor...), jer niko nije budala da pravi svirku i posle toga jos bude u minusu! tako da dani kad ce posete biti male otpadaju! evo ti cak i primer svirke od pre neki dan koja je bila u subotu (atp, rh, flush)! momci su sve uradili kako treba, i propaganda im je bila odradjena na nivou, a na svirku im je doslo izmedju 150 i 200 ljudi... sramota!

Veća nego ova na Evroviziji! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije poenta napraviti svirku da ti dodju samo tru "fanovi", jer ja ne mogu reci da mi imamo fanove, jer to zvuci smesno, bar meni! moze se reci da ima ljudi koji postuju ono sto radimo! a, fazon je u tome da svirka treba da otplati bar ono sto je iznajmljeno (oprema, prostor...), jer niko nije budala da pravi svirku i posle toga jos bude u minusu! tako da dani kad ce posete biti male otpadaju! evo ti cak i primer svirke od pre neki dan koja je bila u subotu (atp, rh, flush)! momci su sve uradili kako treba, i propaganda im je bila odradjena na nivou, a na svirku im je doslo izmedju 150 i 200 ljudi... sramota!

Koliko (otprilike) treba ljudi da se otplati takva svirka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='15. 3. 2006, 13:12'] Koliko (otprilike) treba ljudi da se otplati takva svirka?

pa oko 200 da bi bio na pozitivnoj nuli.. icon_da.gif

 

a to opet nista ne znaci jer to je svirka na kojoj treba da se zaradi kinta za duplu... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ipak ne sviramo u vranju u nedelju, zbog obaveza

 

EDIT: ali sviramo u onu tamo nedelju, 26.03., u SKC-u, uz DEATH TRIBUTE, SPACE EATER, HATRED, i jos neke bendove, verovatno! icon_da.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...