Jump to content

Underdeath


Гера

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Момци, честитам!

Управо сте додати на metal archives, после скоро месец дана чекања. Мислим да бисте могли да ми се захвалите.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, cuti, i ja pizdim zbog toga... mnogo sporo sve radimo, probe imamo na bukvalno mesec dana, a poslednju smo imali pre toliko... smor zesci... pogotovo ja sad jos krenuo na fax, kao ozbiljno, i djiga koji ima 398 bendova, i nikako ne mozemo da se sklopimo za istu... ma... uzgred, napravio sam i ja jednu novu stvar, i skoro je zavrsavam... onako heavy je, al' je veseo riff... meni je skroz ok, a i perketu se svidza! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, cuti, i ja pizdim zbog toga... mnogo sporo sve radimo, probe imamo na bukvalno mesec dana, a poslednju smo imali pre toliko... smor zesci... pogotovo ja sad jos krenuo na fax, kao ozbiljno, i djiga koji ima 398 bendova, i nikako ne mozemo da se sklopimo za istu... ma... uzgred, napravio sam i ja jednu novu stvar, i skoro je zavrsavam... onako heavy je, al' je veseo riff... meni je skroz ok, a i perketu se svidza! icon_smile.gif

Jos novih stvari? biggreens.gif Heavy?! icon_surprised.gifmusik20.giforangelistening.gifmusik19.gif

 

Nego, kako cete da se uvezbate, kad je svirka sledece nedelje? icon_uhoh.gif

Jeste da ste maestri za svojim instrumentima, al` opet... biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je normalno da svako vuce neko drustvo kako hoce u autobus koji nije besplatan ili sada nesto i da se pravi dzumbus i tako to....Mislim desavalo se , mozda ti ne znas, ali da nema mesta da ljudi iz bendova sednu...I to iz samo jednog razloga a to je zato sto je bilo puno bendova i svako poveo jos toliko ljudi kojima tu nije mesto i cao...Za one za koje treba da bude mesta nije bilo...Ne verujem da ti je primedba na mestu...Pogotovo kada je sada stavljeno to sve na visi nivo davanjem nekih podataka ljudi koji idu...

 

inace Bilo lepo u BC icon_wink.gif

 

pozdrav drugarima pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bole - izvini, kome se ti obracas? icon_confused.gif ja idem sa njima samo kada me neko iz benda pozove, inace nemam obicaj da se trpam! icon_da.gif i receno mi je malo preformulisanim recima da su iz 202-jke uveli neka nova pravila i da niko ne sme da se vodi. inace nisam mentol i mogu da shvatim da nema mesta u autobusu icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije tebi , nego ste otvorili temu o tome da li je normalno/lepo/pristojno voditi ljude sa strane u autobus na gostovanja 202 po Srbiji....Mislim da nije sto se mene tice... Toliko o tome .. icon_wink.gif Nije to nikakva misterija ili nesto sada... ph34r.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije tebi , nego ste otvorili temu o tome da li je normalno/lepo/pristojno voditi ljude sa strane u autobus na gostovanja 202 po Srbiji....Mislim da nije sto se mene tice... Toliko o tome .. icon_wink.gif Nije to nikakva misterija ili nesto sada... ph34r.gif

Nego meni? huh.gif

 

Ja sam isla mnoooogo puta sa njima (radila, jel` te, na 202, pa zato i znam) i jos mnogo puta cu i ici, i licno sam vidjala da ljudi koji su svirali stvarno nisu imali mesta jer je nekome palo na pamet da povede svoje ortake/kinje-ribe/tipove, whatever...Tako da je skroz ok sto su to uveli icon_da.gif , trebalo je to i ranije da urade. U svakom slucaju, to je to, nadam se da je sve clear sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije tebi , nego ste otvorili temu o tome da li je normalno/lepo/pristojno voditi ljude sa strane u autobus na gostovanja 202 po Srbiji....Mislim da nije sto se mene tice...

e pa to onda reci njima ili bilo kom drugom ko vodi ljude sa strane... zasto bih ja odbila da idem kad me neko pozove, kada me poziva na svoju odgovornost...

.............................................................................

kraj diskusije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...