Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Najbolji izbor ploča je nedeljom prepodne kod SKC-a u Beogradu.

 

Ovo za radio stanice takodje važi. U trećoj godini srednje sam baš imao praksu na Studiju B (na radio stanici) i video da imaju gomilu starih ploča, medju njima i Maiden, i to licencirana izdanja, znači na omotu lepo piše na srpskom, "licencirano od EMI Records" itd...

 

Što se tiče istorije, za vreme komunizma (doduše, kažu da ovaj naš nije bio tr00 komunizam icon_smile.gif ) metal je bio neuporedivo popularniji nego sad!

 

Pa Maiden su 3 puta svirali samo u BG-u, + Zagreb, Ljubljana...

 

Hipodrom 1981, Sajam 1984 i Pionir 1986. Inače pre par godina sam na TV-u gledao priču o tom gostovanju iz 1986, tada su dobili neku našu nagradu za najprodavaniju ploču or somethin'... icon_da.gif

 

Siguran sam da ovde ima onih starijih koji se sećaju toga...

 

 

 

 

 

 

Eh, ponekad kapiram ove matorce što kenjaju kako je tada sve bilo do yaya... rolleyes.gif

Sećam se kako da ne , Moj prvi koncert

 

user posted image

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo mi da sanjamo Maidene dok metal ne udje u jos veci mainstream...a ko zna kad ce to biti...mada mozda se i iscimaju nashi ali pitanje je da li ce maideni doci...primetili ste da ionako gde odu odsviraju samo sat vremena...

...time wil telll...

"Fast as a shark he got out of the Daaaark" icon_rockdevil.gif

(Da, znam da ovo nije od Maidena vec od Accepta...ali sam morao ovo da napishem icon_smile.gif)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro ljudi zakljuchili smo da to u skorije vreme necemo da docekamo...mozemo samo da se nadamo

a sto se tice sherpa frizure je mislim da svi trebamo da pochnemo da je nosimo pa da vidimo dal nece da postane fancy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sećam se kako da ne , Moj prvi koncert

 

Jbt, nešto mi nije jasno, na karti piše 18.8. a na multimedijalnom disku Live After Death i/ili Powerslave (ne sećam se gde sam tačno video) piše 25.8. icon_confused.gif

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

zasto shto je faca od tries godina koji smara 'decu' da treba da prosire vidike.... icon_smile.gif

 

a srao je shto je malo ljudi doslo na izvesni chmaron, ko da sada neko treba na silu da gleda bend za koji ga boli kurac.... icon_rolleyes.gif

Pa pazi ovo za Maidene mu nije trebalo i vrlo je kretenski ali je i glupo s tvoje strane sto pricas da se zalaze za gledanje bendova za koje sve boli kurac dobro pazi Charon OK ne mora da gleda svako ali je za DEMO bendove u pravu...pa pazi kad neki od tih bendova bude neko i neshto onda cemo svi da se kurcimo kako su to nasha deca, nasi ljudi... mozda smara klince ali je za DEMO bendove u pravu a sto se tice MAIDENa on nije

 

Nema ljutnje to je mozda tvoje misljenje

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ali je i glupo s tvoje strane sto pricas da se zalaze za gledanje bendova za koje sve boli kurac...Pa pazi kad neki od tih bendova bude neko i neshto onda cemo svi da se kurcimo kako su to nasha deca, nasi ljudi... mozda smara klince ali je za DEMO bendove u pravu a ti nisi a sto se tice MAIDENa on nije

 

Nema ljutnje to je mozda tvoje misljenje ali kad razmislis nije fer

user posted image

Skroz se slazem sa tobom MegaDex, samo sto Charon nije demo band ali ok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam da nisu nego je isti taj lik pricao na temi za DEMO bendove pa ga za to podrzavam NAGLASAVAM za DEMO bendove a za Charon neka radi ko sta hoce U sustini lika branim jer on brani nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...