Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ako vec sudite po poslenjim albumima, pogledajte samo na primer,

poslednje albume od helloweena, metallice ili judas priesta.

Sa dance of death od navedenih bendova i njihovih poslednjih albuma moze da

se poredi samo judas priest.

Hteo sam ovde da navedem poznate bendove i verovatno albume koje ste svi culi. I maideni treba da snimaju nove albume, dokle god oni smatraju da imaju inspiracije. Momentalno bih prestao da slusam maidene kada bi snimili somewhere in time 2 ili mozda Powerslave legacy!

Svaki album ima i drugaciju tematiku, ali i muziku od prethodnog,

dokle god se ne budu ponavljali bice najbolji.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dance Of Death je sasvim solidan album, niko ne moze da kaze da im je najgori, a obicno kada neki bend koji traje 30 godina izda novi album biva cisto sranje (Purple, Rollingstones...), ali Dance Of Death je izuzetak koji pokazuje da Maideni jos nisu posustali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec sudite po poslenjim albumima, pogledajte samo na primer,

poslednje albume od helloweena, metallice ili judas priesta.

Sa dance of death od navedenih bendova i njihovih poslednjih albuma moze da

se poredi samo judas priest.

Hteo sam ovde da navedem poznate bendove i verovatno albume koje ste svi culi. I maideni treba da snimaju nove albume, dokle god oni smatraju da imaju inspiracije. Momentalno bih prestao da slusam maidene kada bi snimili somewhere in time 2 ili mozda Powerslave legacy!

Svaki album ima i drugaciju tematiku, ali i muziku od prethodnog,

dokle god se ne budu ponavljali bice najbolji.

Potpisujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh svaka ti cast djevojko.Super komentar.

 

A ja nesto ne znam da su sjebali stvar sa DOD-om,meni je super album i urangu sa Brave New world...pih...ne znam zasto?

 

 

icon_redface.gif

 

 

Ja ću reći da su sjebali stvar onda kada snime album,na kome će saradjivati sa Linkin parkom i reperima,a spotovi će se vrteti na MTV-ju svakih pola sata,i u njima će biti puno crnaca,kajli,besnih kola,turbo-dizel fazon...... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Znači,nikada(nadam se icon_rolleyes.gif ,ipak su maaaaaaaale šanse za to) icon_rockdevil.gif

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_redface.gif

 

 

Ja ću reći da su sjebali stvar onda kada snime album,na kome će saradjivati sa Linkin parkom i reperima,a spotovi će se vrteti na MTV-ju svakih pola sata,i u njima će biti puno crnaca,kajli,besnih kola,turbo-dizel fazon...... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Znači,nikada(nadam se rolleyes.gif ,ipak su maaaaaaaale šanse za to) icon_rockdevil.gif

Da se ne lazemo spotovi se vrte na MTV-u svakih pola sata...a s obzirom s kakvim bendovima idu na turneje ne bi me cudio ni Rap duet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se ne lazemo spotovi se vrte na MTV-u svakih pola sata...a s obzirom s kakvim bendovima idu na turneje ne bi me cudio ni Rap duet...

Neeeeeeeee,daleko bilo... no.gificon_smile.gif

 

Nisam primetila na MTV-ju Maiden-e,mislim,slabo gledam MTV,ali kad naidjem na taj kanal,obično vidim neke šatro rokere,komnercijale tipa Avril Lavinj,one ogavne Vanila ....nešto icon_smile.gificon_smile.gif ,i razne "punk" bendove..... pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neeeeeeeee,daleko bilo... no.gificon_smile.gif

 

Nisam primetila na MTV-ju Maiden-e,mislim,slabo gledam MTV,ali kad naidjem na taj kanal,obično vidim neke šatro rokere,komnercijale tipa Avril Lavinj,one ogavne Vanila ....nešto icon_smile.gificon_smile.gif ,i razne "punk" bendove..... pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Daj, bre kakva Avril Lavinj, Tokio Hotel je zakon! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sada, Death On The Road ili Rock In Rio? Na DOTD bolje zvuce Run To The Hills, The Number Of The Beast i Hallowed Be Thy Name, ali RIR ima bolju settlistu. Ja ne mogu da odlucim jer nisam jos nabavio video Death On The Road, jel neko ima to?

"Death on the road" tek treba da nabavim,tako da ne mogu da komentarišem,pošto još uvek nisam videla.

 

A "Rock in Rio" mi je super,mada mi se čini da je "Fear of the dark" nekako slabo otpevao.

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Death on the road" tek treba da nabavim,tako da ne mogu da komentarišem,pošto još uvek nisam videla.

 

A "Rock in Rio" mi je super,mada mi se čini da je "Fear of the dark" nekako slabo otpevao.

Kad cujem Fear Of The Dark, najezim se, tu pesmu sam omrznuo u zadnje vreme... Jos gore je pevao na Death On The Roadu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEmoj da vredjas TH, oni su najbolji bend na svetu... Barem to kazu sve osobe zenskog pola koje poznajem sem par casnih izuzetaka. icon_mrgreen.gif

Verujem ti,oni su sad hit i kod fenserica iz mog razreda. wallbash.gif

Moj mladji rodjak-reper me pre neki dan ubedjivao kako su oni "100000000 puta zešći od tih tvojih ludaka koje slušaš". icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad cujem Fear Of The Dark, najezim se, tu pesmu sam omrznuo u zadnje vreme... Jos gore je pevao na Death On The Roadu...

Ja volim da čujem tu pesmu,ali,u originalu...Pošto je "Fear of the dark" prvi album Maiden-a koji sam čula u zivotu,i prvi metal CD koji sam ikada kupila..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nervira me onaj trip "slušam Maiden"-e,koja ti je omiljena pesma "Fear of the dark". wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim da čujem tu pesmu,ali,u originalu...Pošto je "Fear of the dark" prvi album Maiden-a koji sam čula u zivotu,i prvi metal CD koji sam ikada kupila..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Nervira me onaj trip "slušam Maiden"-e,koja ti je omiljena pesma "Fear of the dark". wallbash.gif

Pa zbog toga sam je i omrznuo... Kad vidim nekog klinca sa Fear Of The Dark majicom odmah znam: istripovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zbog toga sam je i omrznuo... Kad vidim nekog klinca sa Fear Of The Dark majicom odmah znam: istripovan.

Ne mora da znači,ali u 95 % slučajeva je tako.

 

Sećam se,prošlog leta,izlazimo ja i drugarica,prolazimo pored "in" mesta za(nazalost, istripovane) metalce,na koje inače nisam otišla već 2 godine,a dve klinkice plavušice od 13-14 godina,opasne i zle,u crnom i sa kilerima na rukama nas odmere i kazu jedna drugoj:"Jeeeeeebote,ko su ove nove?" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...