Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Sad kad vidim kako se izrazavas mislim da sam pogresio. Pogresio sam sto sam se uopste raspravljao sa tobom. Kapiram da do tvog sela ne stizu ni novine, a ne neki glupavi pravopisi ili knjige. Zato bolje cuti i idi u vec spomenuto selo pa se tamo kurci.

I nemoj da mislis da si ispao pametan zato sto si upotrebio prezentaciju i mediokritet. To mozes kod kuce tako da se ponasas pa ti matorci prokomentarisu "sto imamo pametnog sina", ovde je to vise nego smesno.

Kamo srece da si ti dogurao do mog poznavanja opste kulture...

Posto ovo nije mjesto za rasprave ovog tipa, imas forum RMF tamo sam cesto, pa iako sam se smorio "prosipajuci bisere pred svinje" ti dodji, otvori temu sholastika i elokvencija (naravno najprije uzim recnik da vidis sta znace ove rijeci) pa cemo tamo nastaviti pricu i vjeruj mi veoma brzo zavrsiti.

 

Tamo cu ti naravno objasniti da ironija, licemjerje, dvoznacnost i slicno nisu stilske figure.

 

Kapiram da do tvog sela ne stizu ni novine, a ne neki glupavi pravopisi ili knjige. Zato bolje cuti i idi u vec spomenuto selo pa se tamo kurci.

Da moderator zna svoj posao ti bi odvec bio banovan, ali tada bi tvoj zivot izgubio svaki smisao pa je mozda bolje ovako.

 

Kamo srece da si ti dogurao do mog poznavanja opste kulture...

Neka hvala, do tog nivoa ne bih htio da se spustam.

Edited by Byk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mozda tako mozes da pricas u bosni ili odakle si vec.

Tamo su verovatno drugacija pravila.

Licemerje i ironija nemaju veze jedno su drugim. Naravno, verovatno je kod tebe drugacije, ali nije ni mesto ni vreme da ti bilo sta objasnjavam.

A apelujem na moderatora da me slobodno banuje, makar necu gubiti vreme na ovakve idiote kao sto si ti.

Za razliku od tvojih besmislenih postova i nekog totalno pogresnog nacina razmisljanja, moj zivot ima smisao.

Mozda bi trebao da nadjes nesto zensko, pa da naucis nesto u zivotu, a ne ovde da prosipas pamet, koje ocigledno nemas dovoljno. Da imas makar malo pameti ne bi se kurcio ovde. Otvori prozor, podigni roletnu i diskonektuj se sa interneta. Nadji nesto sto nije vitualno. Svima ce biti lakse.

Mozes samo da sanjas da dodjes do mog nivoa, a da se spustis dole, veruj mi da ne mozes, iz jednog prostog razloga, jer si vec na dnu.

Sad lepo idi na neku drugu temu, mnogo ti bolje leze. Trosi vreme na religiju i filozofiju i gubi tamo svoje vec izgubljeno vreme i propali zivot.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je sve vec receno...samo pogledaj koliko strana ima...

Priznaj da bi ubio kada bi sve bilo receno za helloween biggrin.gif:D:D

Necemo nista da ocekujemo od novog albuma dok se doticni ne pojavi, onda cemo ga prokomentarisati.

Btw jel se mozda pojavio novi izvestaj iz studija???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...