Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Dobro vratili su se zbog kesa to stoji ali dokle vise da guraju boli i njih kurac da se cimaju...Imaju zenu,decu...

Pa i te njihove žene i deca treba nešto da jedu. A sad, kad su se navikli na losose i kavijar, i kad svako ima točilicu u spavaćoj sobi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

što se mega brus vratio ako ne zbog love, to je mašinerija koja neće tako lako posustati
Ima i toga, mogao je on lepo da zivi i od solo karijere al su Maideni mnogo veca masinerija i veci novac je u pitanj, al da se vratio u maidene iskljucivo zbog kesha mislim da nikad ne bi napravili remek delo "Brave New World", a i da se nije vratio ko zna sta bi danas bilo sa maidenima...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Brave New World" nije nikakvo remek delo, čak je jedan od lošijih Maiden albuma. Shvatite to, ljudi.

 

Jedini razlog zbog koga ljudi hvale ovaj album je "vratija se Bruce" faktor, ali neki jednostavno ne mogu to da vide ni 7 godina kasnije. I "Dance Of Death" i "A Matter Of Life And Death" su bolji albumi od "Brave New World", a nisu ništa naročito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

samo da se ne sjebu svi zajedno u tom avionu, jedino tad će prestati da sviraju, ili ako se nešto (ne daj bože) desi stevi.

 

btw zar niste primetili da kretanja na tržištu uvek diktiraju stanje na sceni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima i toga, mogao je on lepo da zivi i od solo karijere al su Maideni mnogo veca masinerija i veci novac je u pitanj, al da se vratio u maidene iskljucivo zbog kesha mislim da nikad ne bi napravili remek delo "Brave New World", a i da se nije vratio ko zna sta bi danas bilo sa maidenima...

 

 

Neslavno bi zavrshili karijeru... :icon_ne:

 

 

 

@Brainsaladsandar Guuuz

 

 

Mislim da sam vam vetj prichala kad sam sanjala da je Bruce poginuo u avionu kojim je pilotirao... Bash ti hvala shto si me podsetio. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam vam vetj prichala kad sam sanjala da je Bruce poginuo u avionu kojim je pilotirao... Bash ti hvala shto si me podsetio. :rolleyes:

I s tim se živi. Koliko je samo mojih omiljenih muzičara umrlo/poginulo u poslednjih par godina, da ne nabrajam sad, mogu do sutra. Šta sad treba, da se ubijem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Janick je u boljoj formi od polovine nas ovde... :D

zato sto smrce kokain kao i 99% muzicara koji su matori i treba im velika energija.

 

"Brave New World" nije nikakvo remek delo, čak je jedan od lošijih Maiden albuma. Shvatite to, ljudi.

 

Jedini razlog zbog koga ljudi hvale ovaj album je "vratija se Bruce" faktor, ali neki jednostavno ne mogu to da vide ni 7 godina kasnije. I "Dance Of Death" i "A Matter Of Life And Death" su bolji albumi od "Brave New World", a nisu ništa naročito.

Sunce mu dokle vise da raspravljamo da je BNW los album? Najjaci je. najjace tekstove ima. Ima jacinu, ima pricu kao i drugi naravno ali BNW mi je poseban...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sunce mu dokle vise da raspravljamo da je BNW los album?

 

2. Najjaci je.

 

3. najjace tekstove ima.

 

4. ima pricu

 

5. BNW mi je poseban...

1. Dok svi ne shvate da je loš.

 

2. Drugi otpozadi.

 

3. Posebno one "OOOOOOOOOOOOOOO, OOOOOOOOOOOOOOOOOO, OOOOOOOOOOOOOOOOO."

 

4. Ako je i ima, onda je ta priča jako konfuzna.

 

5. Tebi. I to samo zato što je to Dikinsonov povratnički album, ali ti to ne shvataš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maiden mi je jedna od drazih grupa, grupa kojom sam poceo da slusam metal, ali istini za volju - oni vec dobrih 15 godina nisu izdali album da valja........

"Brusli" se dobro drzi, nema sta.

Jasa je propao kao muda kroz pocepane gace, izgleda bar 5-6 godina starije od Bruce-a, a ne samo godinu dana......

 

Edited by commissar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...