Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

никад се не зна... 2007. је Брус рекао да ће следећи пут свирати на стадиону. е сад, јбг, концерт је ипак био у сред зиме, па није било могуће да свирају на стадиону. али зато, очекујем их следеће године на пролеће или лето. што значи: ПУНА МАРАКАНА!!! :rockdevil:

Kakva Marakana?????? : :mad: :mad: :mad:

Da sviraju na tom prokletom stadionu nema teorije, ima da sviraju na Stadionu Partizana, to je pravi stadion za metal koncerte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta da budu cene kao za Arenu? Sa tim cenama bi moglo da bude samo manje ljudi nego u Areni. Nije ovo Finska ili Švedska, nema šanse kod nas da napune ni Marakanu ni JNA, jedino ako bi karta bila 20€ i opet da bude jedini koncert u Evropi, al' naravno da bude leto, em da bi uopšte moglo na stadionu, em da bi, zbog perioda odmora, više ljudi sa strane moglo da dođe.

 

Kakva Marakana?????? : :mad: :mad: :mad:

Da sviraju na tom prokletom stadionu nema teorije, ima da sviraju na Stadionu Partizana, to je pravi stadion za metal koncerte.

Šatdaunuj se. :P

 

Kuj bre onaj golubarnik, ne mož' izađemo 3 dana posle AC/DC, i mora paziš da ne rokneš glavom u plafon tamo kad izlaziš na tribine. :mhihi:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

па довољно је то да он каже тако нешто. онда ће промотерима да сине "па имали смо два концерта са по 15000 хиљада људи, ајмо опет".

 

Na prvom je bilo 22000 :bigblue: ... Pa to ti kazem, doci ce opet 1000000000000000000000000000000000000000000000000% na sledecoj turneji :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

JNA bi bio pun, samo kad ne bi odvalili cene kao AC/DC... Na primer, 3500 Fan Pit, 2500 Parter, 2800 golden seats, 2000 tribine, i eto ti ga pun JNA...

Eh, voleo bih da je tako, više nego bilo šta na svetu. Ali i dalje mi se ne čini da je realno... Možda bi bilo nekih 30000 ljudi u vrh glave, ali to i dalje nije pun JNA. Kad se setim da ni tribine nisu bile 100% pune na koncertu u Areni, ne daje mi neku sigurnost da bi bile pune na JNA, i pored činjenice da bi bile za 600 dinara jeftinije. :confused:

 

Za ovo imash pivo od mene na nekom od narednih koncerata :pivopije:

Na Evergrey, OK? :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema šanse da dodje ni 10000 ljudi, ko je hteo da ih vidi imao je dve prilike, nemaju ljudi para da ih bacaju svakog leta na Maiden-e

 

edit:

 

Zašto uopšte i raspravljate o tome?

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne. zna se ko svira u rupi, a ko na jna. mejdeni mogu biti samo na jna. :da:

To što je stadion napravljen u rupi (bukvalno), samo znači da je bezbedniji. :P

 

ма апсолутно ме заболе где ће да свирају! битно је само да свирају!!!

Pa otprilike, mislim samo da nije neki baš katastrofa po pitanju akustike, logistike (tipa sajam sa samo 2 ulaza i nikakvom ventilacijom) i tih tehničkih stvari.

 

A da je diskusija na ovih nekoliko strana glupa, jeste.

Jebi ga, je l' čitaš novine ovih dana, nema posla nigde, po omladinskim zadrugama potražnja veća nego ikad a ponuda upola manja nego prošle godine, mora negde da se ubije vreme. :lol:

 

 

 

Nego bre, skuplja neko DVD bootlege Maidena? Još uvek jurim onaj najkvalitetniji sa Ed Hunter Tour '99, ujedno i jedan od onih par sa Strangerom (doduše već imam 2 takva :mrgreen:) : http://www.ead666.com/Temp/DVD/1999/1999-0...%20City_v3.html

Mada mi u principu treba svaki koje nemam (osim nekih besmisleno kratkih ili previše loših snimaka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...