Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Valjda je zato posle i pevao Troopera na onoj acoustic turneji '07, da pokaže kako može da otpeva. :D

Tu je pevao iz C štima, normalno da je mogao da ga ubode kako valja. :da: Greota što Maideni nisu hteli da pređu u neki niži štim u drugoj polovini devedesetih, Blejz bi se znatno bolje pokazao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram ponovo postaviti ovo pitanje, da nije neko provalio sa kojeg je ovo koncerta? Još kad bi imali i download linkove... :D

http://www.youtube.com/watch?v=VO-OEuMagpQ

Je l' se na snimku dešava nešto posebno ili? Na dial-upu sam trenutno, ne mogu da gledam, vidim samo da je u pitanju Longest Day live...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh,koliko dugo je nisam cuo,i sinoc u snu poceo da mi odzvanja solo,pa reko' da okacim,da se podseti bilo ko,ko je voleo ovu stvar.Good ol' maiden.Up The Irons!

 

 

Najbolji metal solo svih vremena... Adrian je KRALJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Moram ponovo postaviti ovo pitanje, da nije neko provalio sa kojeg je ovo koncerta? Još kad bi imali i download linkove... :D

 

Skini sa interneta REALPLAYER, sa njim mozes da skidas sve sa you tube-a, ja sam upravo skinuo ceo Death On The Road... Mnogo dobar program...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

da li postoji video materijal iz beograda? sa poslednjeg koncerta? imate li linkove?

 

Najbolji snimak je ovaj...

 

 

I sad trazi tu po you tube-u, ima ceo koncert, odlicno snimljeno...

 

OMFG, sad gledam FLIGHT 666 hiljaditi put, Rime Of The Ancient Mariner je 100000 puta bolja uzivo sa 3 gitare, jos Steve kako cepa joooj... UP THE IRONS!!!!

 

THE MARINER'S BOUND, TO TELL OF HIS STORY, TO TELL HIS TALE, WHEREVER HE GOES, TO TEACH STEVE'S WORD, BY HIS OWN EXAMPLE, THAT WE MUST LOVE ALL THINGS THAT STEVE MADE!!

Edited by Ancient Mariner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Mother Russia :rockdevil:

 

ekstra pesma ko aleksandar d grejt,a to nikad nisu svirali lajv.usta ih bolela.

jebo ik više fir ov d dark i namber of životinja.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko epskih pesama imaju a toliko im malo paznje posvecuju...To mi je jedina mana za njih :smile:

 

Pa jebi ga... Toliko epskih pesama... Da mogu da sviraju 100 pesama na koncertu, svirali bi... Slatke muke ;)

 

E da, koliko god da nekoga smara Fear Of The Dark, to je uzivo jedna od najboljih pesama svih vremena... Ja mislim da ima bar 70 boljih Maiden pesama od FOTD-a (u studiju), ali uzivo mozda samo Rime Of The Ancient Mariner bolja.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...