Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Kako god, ne moraju oni to da rade. ;)

 

Nije to poenta. 

Ovo sto su napravili je isplanirano,ne toliko da bi udovoljili fanovima,koliko zbog toga da ispadnu kul "e,znas sto bi bilo super,da pozovemo neke fanove da nam se pridruze na sceni". 

 

Cim se desi nesto nepredvidjeno,Dickinson (da ne idem dalje,jer ne znam jesu li i ostali takvi)se pokaze u pravom svijetlu,a to je "Miči se,smrdljivi gmazu" filozofija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to poenta. 

Ovo sto su napravili je isplanirano,ne toliko da bi udovoljili fanovima,koliko zbog toga da ispadnu kul "e,znas sto bi bilo super,da pozovemo neke fanove da nam se pridruze na sceni". 

 

Cim se desi nesto nepredvidjeno,Dickinson (da ne idem dalje,jer ne znam jesu li i ostali takvi)se pokaze u pravom svijetlu,a to je "Miči se,smrdljivi gmazu" filozofija.

 

Naravno da je isplanirano, ali opet ne moraju to da rade, bez obzira da li je to zato da bi ispali kul ili ne.

Dikinsona nisam branila, ionako ja najvise volim Harris-a. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako da muzičar na bini bude siguran da je lik koji se popeo na binu sasvim normalan i da ne želi nikome da naškodi? Kako da bude siguran da će obezbeđenje da reaguje, ako nisu uspeli da ga spreče da se popne na binu?

 

http://www.youtube.com/watch?v=77MKMlEGtLE

 

1:00 - Bruce očigledno nije razmišljao o tome. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno je da ne moraju,ali sto s tim? Sto to dokazuje? :)

Htedoh reci, da ce ih ljudi slusati i voleti i kada rade takve stvari i kada ne rade. Bez obzira sto je ono izvodjenje na binu isplanirano, opet je usrecilo neke ljude.

A bend nije tu da bi mislio o tome da li ce se desiti nesto nepredvidjeno ili ne, oni su tu da sviraju, a za takve slucajeve imaju obezbedjenje. Koje treba da radi svoj posao.

Nisam za to da bas prebiju nekoga ko skoci na binu, ali nikad se ne zna da li je to samo uzbudjeni fan ili psihopata.

A kakav je Dikinson ili neko drugi iz benda, u to ne zalazim, ne citam o clanovima benda nista i ne trazim nista o njima, samo volim njihovu muziku. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma brate Dickinsona se prestravio,on se covek zaneo pevajuci i lik ga obmotao odjednom neocekivano,pa ja bi ga lansirao na patos da me tako presece...

 

I DAJ VISE NEKA PROCURI NOVI ALBUM...

 

I DAJ VISE NEKA PROCURI NOV ALBUM...

 

From Jon Horse: I heard the Maiden album today. It's fucking long as fuck, pretty good, not their best but probably a grower.

 

I had to listen to it on a Discman in EMI's headquarters under the supervision of a security guard. They put on a nice spread; some good coffee, nice crisps, coca-cola, water, and I got given a t-shirt too.

 

So paranoid are management that we couldn't listen to it acoustically. There is another playback in July with beer and stuff so that'll be more like it.

 

It won't be their last studio album, though, heard noises that it was really just the subject matter that led them to that title.

 

It was just me and Joel McIver from Metal Hammer. I just stared out the window and wrote loads of notes down – one of them about how worrying one of the tracks sounds like 'Man On The Edge'!!!??? from the Blaze era. And drummed with my pen. The security guard (Tony) said: "You had that loud enough; it was blaring." Which was momentarily concerning. During the second spin I felt really conscious of the noise of me eating Kettle Chips. And I needed a pee.

 

76 minutes long!!??? I'll say it again, the coffee was nice. Some good rollicking Maiden going on, i just wish there was a real 'hit single' on it just to act as a focal point. Definitely a grower, though. 'The Final Frontier' is really dense. 'Coming Home' is a great track, though; Brucie's in his element. And 'El Dorado' gets better the more you hear it.

 

 

This The X Factor related reference sounds great to me. Hope there's a tone similar to The X Factor on The Final Frontier.

 

 

Uhh ne mogu da opisem osecaj ali nesto me brine sama atmosfera iscekivanja albuma,imam neki cudan osecaj kao da ni sami ne znaju sta su napravili...nadam se da me osecaj vara.

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, ne znam sto ocrniste tako Brucea, meni je on jedan od najboljih likova na celokupnoj rock i metal sceni.

Covek je intelektualac, hiperaktivan je, radi mnogo stvarno. Jedna veoma kompletna licnost.

 

Sad nesto vise vezano za muziku. Slusao sam ovih danas dosta Maidenovih live albuma, i odusevljen sam kako on dobro zvuci uzivo od povratka u IM. Da, postaje mu glas tanak kad ode mnogo visoko, ali peva konstanto dobro i odlicno kontrolise glas.

Uzivo nije ni u '80im zvucao ovako dobro osim pre Powerslave turneje.

- Where Eagles Dare, najzahtevnija pesma vokalno, otpevao je dosta dobro, iako je izbegao poslednju notu.

- Aces High, mnogo bolje peva nego na Live After Death.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozhe da peva bolje. Ne razumem ni kako nekom mozhe vishe da se svidja Aces High iz 2008/9 nego iz 1984/5.

 

Brate izvini sto cu malo prosto da zvucim ali lupas,jeste imao bolji glas 1984/5 ali je bolje otpevao 2008/9 Aces High.

 

Bruce je osamdesetih na pojedinim pesmama zvučao katastrofalno. Ko ima imalo sluha, neće moći da sluša ono falširanje na Aces high iz 1985. Na poslednjih par turneja zvuči odlično, što se mene tiče je sve bolji sa godinama. :rockdevil:

 

Pazi,nema energiju u glasu kao sto je pre imao ali zvuci ODLICNO,s vremena na vreme ga malo zezne glas od DoD turneje ali nista strasno...na BNW je pevao najbolje u svojoj karijeri i stojim iza toga.

Edited by BruceBruce
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tacno z BNW!

 

Sve je odlicno otpevao!

 

@Javljam ti danas/suitra :)

 

Vazi vazi,btw pominjali su neku turneju posle nove godine kao nastavak promocije novog albuma,kapiram da ce tada svirati pesme sa novog albuma,nego opet da pomenem stvarno me brine duzina pesama i sama atmosfera iscekivanja albuma,plasim se da ne bude fail u kurac...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...