Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Ove godine nece, valjda su rekli da je kontert u Madjariji i Rumuniji jedini sto ce biti ove godine u ovom delu Evrope. Ako ti se bas ide, organizovan prevoz za Rumuniju sa kartom je 70e, sto i nije toliko skupo. 

 

SAMO 70E?

 

 

Ima jos mesta?

 

Al moram da budem punoletan, toliko cu skupiti!

Al se odma istog sekunda po kraju koncerta ide nazad u BG ili se cekaju Bogovi iza?

 

 

 

Edited by DaveMurray

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maidenashke su ako uzmesh u obzir period 2000.> , a za mene taj period i nije bash Maidenashki. Meni je omiljeni period Maidena '92/'93, tj. kako kazhesh Maidenashki.

 

pa naravno da misli na poslednjih deset godina,a ne na 2 random godine njihovog postojanja...ali mislim da su im poslednja 3 albuma toliko raznovrsna da ne mozes da kazes da je nesto u "tom" fazonu, narocito sto je AMOLAD u sustini X Faxtor 2, tako da bi mogao bar da produzis taj period na 1995.>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto naravno?

 

Shta mislish koliko bi vremena proveli Maideni ''iza'' kad bi se njima slikali svih 10-ak hiljada ili vishe ljudi? Ako bude Meet & Greet eventualno, mozhesh da se slikash s njima. Ili da ih na'vatash u gradu.

Zato ne chekate. A zamisli koliko biste dzibrili tamo da chekate. Satima... a nemate shanse.

Edited by Huszar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro ali ne cekaju svi iza!

 

A koje su verovatnoce da ih navatamo u gradu?

 

 

 

 

veoma velika jer gers nema neka pametna posla pre koncerta pa uvek sheta po gradu i fotka ko japanski turista sa sve ogromnim aparatom oko vrata....brdo ljudi ga je navatalo u peshti pre par godina kao i u bukureshtu onomad kad je dosta ljudi sa ove teme bilo tamo...sretja pa je sada cert u drugom gradu pa tje verovatno proshetati po centru ili svratiti do neke poslasticharnice, jer da je opet u bukureshtu,mrka kapa bi bila od toga...to je vetj uslikao....

shto ih nisi chekao posle arene???

tada se sa harisom slikao svako ko je ostao,a nije nas bilo vishe od 40(ako i tol'ko)....toliko o velikim brojkama koje ih chekaju posle certa.... :D

Edited by sladoled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se sreo sa Byfordom iz Saxona, koji je podjednako veliko metal ime kao i članovi Maidena, ali nisam neki veliki značaj pridavao tom susretu. Čovek kao i svaki drugi.

 

Mislim da je on jos vece ime, pa cak i od samog benda, pa cak i od metalike i iron maiden zajedno.

 

hahahaha kako si me nasmejao, moram naci nacin da ti se oduzim :)

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam vise oguglao na te njegove odvale,ne citam vise sta pise...

 

BTW od 1:06 krece Maiden interview:

 

http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b00t4n3j/Rock_Show_with_Daniel_P_Carter_Fact_In_Session/

 

SPOILER:

 

Najjace mi je kad je Bruce rekao za Rammstein,oni ce razvaliti sa pirotehnikom definitivno,ali mi imamo nase tajno oruzje hahah MUSIC!!!! :rockdevil::rockdevil:

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

veoma velika jer gers nema neka pametna posla pre koncerta pa uvek sheta po gradu i fotka ko japanski turista sa sve ogromnim aparatom oko vrata....brdo ljudi ga je navatalo u peshti pre par godina kao i u bukureshtu onomad kad je dosta ljudi sa ove teme bilo tamo...sretja pa je sada cert u drugom gradu pa tje verovatno proshetati po centru ili svratiti do neke poslasticharnice, jer da je opet u bukureshtu,mrka kapa bi bila od toga...to je vetj uslikao....

shto ih nisi chekao posle arene???

tada se sa harisom slikao svako ko je ostao,a nije nas bilo vishe od 40(ako i tol'ko)....toliko o velikim brojkama koje ih chekaju posle certa.... :D

 

 

 

 

Nisam cekao, jbg, jer sam retard, odma smo isli kuci ja i moj oratak, kao nema sanse ih vidimo i otisli, posle kada smo saznali da se Harris sa svima slikao plakalo nam se!

 

Sto se tice guzve iza na to sam i mislio, brate nece ceo Sziget (kako se vec pise) da ih ceka iza, pola njih je doslo na druge bendove!

 

A Budimpesta je mala, a Janicka znam da lako uhvatis mislim on se seta po gradu ko kada sam gledao Rock In Rio Free Time, meni je najvise krivo jer je Dave-a nemoguce uhvatiti...

 

Koj srbin ima sliku sa njim? 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...