Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Biće History turneja, samo je pitanje koji će period da opletu. ja se nadam da o neće biti 90s materijal, pošto na prošloj turneji nisu svirali dovoljno pesama sa SIT i SSOTSS.

 

Baš bi lepo legao Caught Somewhere In Time za opener :)

Edited by destruction of mankind
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебите се, сад ћу да преслушавам Мејдене, опет сам се напалио на Виртуал.

Sledim te. Čitanje ovih komentara me je podsetilo koliko je to u stvari cool zabavan album. The Clansman, The Educated fool, Futureal, Como estais amigos... Kako ne voleti album sa ovako dobrim pesmama? :rockdevil:

 

Inače, i ja sam jedan od onih koji bi voleli da Maideni odrade neke manje poznate pesme na koncertima. Mislim da generalno dosta menjaju izbor pesama od turneje do turneje - samo prva četiri albuma, pa ceo AMOLAD, pa Word slavery tour dva, pa turneja bazirana na pesmama iz poslednjih deset godina. Međutim, i dalje bi nam leglo da čujemo neki underground hit za tru fanove, tipa The Prisoner, Seventh son of a seventh son, Stranger in a strange land, Still life.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledim te. Čitanje ovih komentara me je podsetilo koliko je to u stvari cool zabavan album. The Clansman, The Educated fool, Futureal, Como estais amigos... Kako ne voleti album sa ovako dobrim pesmama? :rockdevil:

 

Inače, i ja sam jedan od onih koji bi voleli da Maideni odrade neke manje poznate pesme na koncertima. Mislim da generalno dosta menjaju izbor pesama od turneje do turneje - samo prva četiri albuma, pa ceo AMOLAD, pa Word slavery tour dva, pa turneja bazirana na pesmama iz poslednjih deset godina. Međutim, i dalje bi nam leglo da čujemo neki underground hit za tru fanove, tipa The Prisoner, Seventh son of a seventh son, Stranger in a strange land, Still life.

 

tipičan primer njihove lenjosti je nesviranje stranger in a strange land - pa to je bio singl, majku mu i da li ima ikoga ko ne bi voleo to da sviraju ponovo? ili infinite dreams, clairvoyant, isto singlovi. steta sto moonchild nisu kod nas svirali,a jesu na prethodnom legu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tipičan primer njihove lenjosti je nesviranje stranger in a strange land - pa to je bio singl, majku mu i da li ima ikoga ko ne bi voleo to da sviraju ponovo?

Tu pesmu su svirali na prvih par koncerata na EdHunter turneji, izbačena kada je Adrian morao da se zbog očeve smrti vrati u UK jer je Gersa mrzelo da nauči solo. Nažalost nisu je ponovo ubacili ni kada se H vratio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu pesmu su svirali na prvih par koncerata na EdHunter turneji, izbačena kada je Adrian morao da se zbog očeve smrti vrati u UK jer je Gersa mrzelo da nauči solo. Nažalost nisu je ponovo ubacili ni kada se H vratio.

 

Ma ne verujem da je zato.Janik je specifican sto sve zivo totalno improvizuje,a solo iz strangera nimalo nije tezak,rekao bih jedan od najlaksih i jednostavnijih,maltene na prvu ga skines,a pogotovo Janik,jarac stari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...