Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

@Runner

Sve sve samo nekoj intesa internet kartica,ona nema 3D verifikaciju pa moze praviti problem,moze eventualno amazon proci ali recimo viagogo i ovi sajtovi za e-ticket ti na toj kartici nece raditi,tako da ako jos nisi izvadio gledaj da to ne bude intesa nego bilo sta drugo.

 

Hehe, jbg, ja bas imam Intesinu internet karticu unazad par godina. :) Nisam je bas mnogo koristio, uglavnom za narucivanje nekih majica i za rezervaciju hostela vani, i to je funkcionisalo bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, jbg, ja bas imam Intesinu internet karticu unazad par godina. :) Nisam je bas mnogo koristio, uglavnom za narucivanje nekih majica i za rezervaciju hostela vani, i to je funkcionisalo bez problema.

Za to ce ti sluziti al ako bilo koji koncert na koji hoces da ides ode u sold out,tesko da ces moci da obavis online potrazivanje :).Ili uopste za ticketmaster ili jos neke sajtove koji su za regularnu kupovinu bileta :))).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok cool je to,postujem skroz tvoj stav i to sto si do sada radio,mene za LIVE apsolutno ne interesuje ni jedan drugi bend iako sam imao dosta prilike da gledam bendove razlicitih zanrova koji se retko vidjaju kod nas.Jednostavno kad krene svirka nekog benda ja uvek pomislim kako bi bilo da u tom trenutku Maideni sviraju i podsetim se tog osecaja koji me vuce da iznova opet i opet gledam njih.Sto ne znaci da nisam uzivao dok sam gledao neki drugi bend da me ne shvate ljudi pogresno,dosta bendova zasluzuje paznju i trebaju imati svoju publiku i to skroz podrzavam.

 

naravno, i kamo sreće da imamo love i prilike ( a i vremena) da gledamo koncerte onoliko često koliko se to radi u normalnim zemljama...i ja bih mejden ( i još neke) rado gledao po nekoliko puta po turneji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, Bruce. Koliko puta si gledao Mejdene uživo?

Za sada samo 9 puta.

 

A matter of life and death 3 puta

Somewhere back in time 2 ,na ovoj sam imao kartu i za Poljud al nisam otisao jer me su me privatni razlozi sprecili u poslednjem momentu.

Final Frontier 4 puta - 2011 sam imao kartu za Sofiju Sonisphere al je otkazan zbog slabe prodaje karata i uplatio Nova Rock putovanje da bih na kraju tog istog meseca dobio refundaciju novca jer je Nova Rock bio rasprodat a organizator nije kupio na vreme ulaznice.Tako da bi bilo i vise od 9 puta da me losa sreca nije pratila,iskreno se nadam da me ta losa karma nece jebavati na predstojecoj turneji. :)

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako vam se cini Steve Harrisov album British Lion?

 

Meni na prvo slusanje sasvim fino

 

Sa muzicke strane album je i ok, ima svijetlih momenata, ali mi se vokal nikako nije dopao, kao da je ispao iz Radioheada i slicnih njanjavih britanskih bendova. Ali ok, ako sam dobro ukapirao, pjevac Richard Taylor i Steve se znaju odavno i dugo su radili na ovom albumu, tako da na kraju drugacije rjesenje za vokal nije ni moglo ispasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEBOTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOG!!!!!!!!!!

 

http://www.metalmeltdown.com/1/post/2013/03/interviews-henningbasse2013.html

 

Meeting Bruce Dickinson in LA: Uli told me of course before, 'There might be a chance that Bruce Dickinson is coming up, and we have to jam with him, and you will be on stage with him singing his background vocals.' We wanted to do 'Mistreated' and 'Black Night,' and even maybe if he's in the mood for 'Run to the Hills'. So we were jamming that Run to the Hills song the night before. It didn't work out, because he was working with Roy Z the whole day doing this solo record*, and there wasn't any chance for him to sing live. I woke up, and I heard this really strong British accent in the back of the bus, so I came in and he was sitting there. He was really a gentleman, really down to earth, and we were chatting a bit and having a couple pictures.

 

[*As you see, this seems to be confirmation that Bruce Dickinson was working on a new solo album with Roy Z. as of March 2nd, the time of the LA gig.]

IDEMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO VOZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...