Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Evo fotke iz Praga sa official Maiden stranice,za Zagreb su slikali nesto shugavo iz backstage-a a za Rumuniju sa leve strane ko baksuz jer je bio veliki frontline...

 

1098240_314587255354579_1532186521_n.jpg

 

Vidio sam vas na bimu pred kraj koncerta.

 

Koncert je bio odličan.Ipak teško da će mi ijedan IM koncert nadmašiti onaj osjećaj iz Bg Arene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam neke ovogodišnje set liste, previše forsira Maiden stvari za moj ukus. Svira čak i dosta pesama Maidena koje veze nemaju sa njim, što je šteta s obzirom na to koliko ima kvalitetnih solo albuma iza sebe. Ali dobro, prošli put kada sam ga gledao je akcenat bio na The Man who would not die i Promise and terror, što mi je skroz odgovaralo. Sad kapiram da ćemo gledati Maiden tribute, mada se iskreno nadam da grešim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da jbt, evo sad kad si ti ovo pomenuo pogledao sam mu liste u posljednjih nekoliko mjeseci, ovo je tuga teska...

Ima najmanje 10-12 svojih fenomenalnih pjesama koje dobro mogu proci na koncertu cak i kod najpovrsnijih i najslucajnijih posjetilaca i jos da ubaci 2-3-4 iz svog dijela Maiden karijere + 1-2 od Wolfsbane i da koncert bude bombona, ovako kao neki jadni provincijski Maiden tribute. Tuzno stvarno.

 

Kad sam ga prosli put gledao u Novom Sadu, odlicno sam se proveo sveukupno, i svirka i atmosfera i sve, a ovako ce biti tuga prava ako bude ovo svirao sto sad svira. Praticu liste, pa ako nastavi ovako, necu ni ici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je vecina setlista iz poslednjih nekoliko meseci ili sa akusticnih koncerata ili sa turneje sa DiAnom kad je specijalno forsirao Maiden pesme.

 

ја управо гледам ову и у фазону сам wtf?! http://www.setlist.f...tx-bd9257a.html

Pise na dnu:

Note: Band was billed as "The Foundry" and featured Blaze Bayley, James Kottak, John Moyer, Rick Plester, and Shawn Austin

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruce Dickinson potvrđen kao govornik na Samitu državnog vođstva

21-08-2013 15:18 Autor: Marko Jovanović

 

 

 

Legendarni frontmen grupe Iron Maiden, Bruce Dickinson, zvanično je najavljen kao jedan od glavnih govornika na predstojećem Samitu državnog vođstva zakazanog za 22. oktobar u Dablinu.

 

Jednodnevno okupljanje opisano je kao forum skoncentrisan na razmenu ideja oko angažovanja glavnih rukovodilaca po pitanju "strastvenog i kreativnog vođstva zarad inovacije, opstanka i razvoja."

 

Dickinson je za razgovor bio veoma zainteresovan, ne samo kao pevač jednog od najvećih bendova svih vremena, već i kao pilot i preduzetnik. Stoga, očekuje se da će vokalov govor biti više nego inspirativan.

 

"Iako Bruce i dalje upravlja velikim brojem letelica, takođe je i čelnik firme za održavanje aviona Cardiff Aviation," stoji u saopštenju na zvaničnom sajtu. "Nije prestao sa letovima Boeing 757 i različitim poslovnim projektima. Takođe, nedavno je učestvovao u izradi Trooper piva, nazvanom po jednom od najpoznatijih pesama benda."

 

Popularni Mejdeni nedavno su zauzeli vrh Billboard Hot Tours liste najprofitabilnijih turneja sa zaradom od impozantnih 19 miliona dolara uz zabeleženu rekordnu brzinu prodaje. Kao jedan od malobrojnih predstavnika tvrđeg zvuka, metal velikani za sobom su ostavili imena kao što su Justin Bieber i Taylor Swift.

http://www.metalserb...-dravnog-vostva

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Bobane, od celog trominutnog intervjua izabraše kadar u kojem me nema. Samo deo glave na 4:33, ali dobro, i to je nešto, ću izađem na televizor. :bigblue: Jesi glavna zvezda ovog reporta, što jes' jes', još kad vidim onaj pljusak, nešto mi tako toplo oko srca. :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Bobane, od celog trominutnog intervjua izabraše kadar u kojem me nema. Samo deo glave na 4:33, ali dobro, i to je nešto, ću izađem na televizor. :bigblue: Jesi glavna zvezda ovog reporta, što jes' jes', još kad vidim onaj pljusak, nešto mi tako toplo oko srca. :haha:

Ufff,kako se cula publika za vreme pljuska pred pocetak koncerta,bas su ga lepo namontirali nema sta!!!A ubacili su ovaj deo za CROWD da je amaizing da bi se nadovezalo na nastavak snimka i svu onu galamu pred sam pocetak. i ja sam se najezio...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...