Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Valjda ce biti dobro. Sve je pickin dim dok nije metastaza.

Sve je pickin dim dok covek to ne prozivi,ko zna kako je njemu,kolika je to trauma bila,kroz sta je prosao i kroz sta ce proci.Sad bas na face gledam jebote ljudi o tome pricaju ko da je coveka prehlada uhvatila....

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo paranoja koja coveka uhvati kada je bolestan, pogotovo kada ne zna sa sigurnoscu da ce ozdraviti, je strasna stvar. Ostaje da se nadamo da ce carina biti dobro jer nema sta drugo sto covek moze da uradi sem da nadjemo lek za rak.

 

Inace juce umro Jerome Kersey. Imao samo 52 godine. Covek bi mislio da takav sportista ima da zivi minimum 100 godina, a on mrtav u 52. godini. Pa da je ceo zivot jeo cvarke i kavurmu i nije mrdao iz fotelje duze bi ziveo.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma samo paranoja koja coveka uhvati kada je bolestan, pogotovo kada ne zna sa sigurnoscu da ce ozdraviti, je strasna stvar. Ostaje da se nadamo da ce carina biti dobro jer nema sta drugo sto covek moze da uradi sem da nadjemo lek za rak.

 

Inace juce umro Jerome Kersey. Imao samo 52 godine. Covek bi mislio da takav sportista ima da zivi minimum 100 godina, a on mrtav u 52. godini. Pa da je ceo zivot jeo cvarke i kavurmu i nije mrdao iz fotelje duze bi ziveo.

Jbg-a sve uvek zavisi,nekom cvarci i kavurma ne smetaju a nekom zakrce krvne sudove,sve uvek zavisi,od osobe do osobe je drugacije...

Ne znam dal ce biti sada 27. u Hamburgu kako je ugovoreno,isimao sam neke invitation-e,razmisljao sam da odem ako nakrcam kesa,ovo se zna jos od pre noge god tako da sumnjam da ce to poremetiti predavanje jer je bukirano proslog meseca.

 

http://youtu.be/pw5F4DeXRsU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu pravila, covek nit je narkos nit je alkos pa ga strefilo ovo. Covek je hiperaktivan, ne verujem da bi sedeo kuci cak i da nema Maidena...

 

Elem, meni ovo sa sajta deluje jako optimisticno, ali ne verujem da ce biti nesto od njih ove godine. Cak i da je gotov album, mislim da ce se sacekati da bude blize turneji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutna je istina da tu nema pravila, ali je takodje apsolutna istina da su svi ti ljudi matori...a to mi jos uvek ne mozemo prihvatiti, jer su deo nase mladosti...mladosti koja je prosla. Sto nas cini matorima, a njih jos matorijima. Pre svega je u tome stvar. A mnogi od tih ljudi su vec u 7.deceniji zivota...neki bogami gaze i u 8.deceniju...jebiga, ali to je zivot.

 

U svakom slucaju, legendi sve najbolje i da se sto pre oporavi.

  • Upvote 13
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutna je istina da tu nema pravila, ali je takodje apsolutna istina da su svi ti ljudi matori...a to mi jos uvek ne mozemo prihvatiti, jer su deo nase mladosti...mladosti koja je prosla. Sto nas cini matorima, a njih jos matorijima. Pre svega je u tome stvar. A mnogi od tih ljudi su vec u 7.deceniji zivota...neki bogami gaze i u 8.deceniju...jebiga, ali to je zivot.

 

U svakom slucaju, legendi sve najbolje i da se sto pre oporavi.

 

Prvi post Lemija koji me nije iznervirao i koje je 100% tacan. :haha: :haha: :da: :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...