Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

«Playing with fire, lust in you burns,Reflecting the flames in your eyes...»

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

One woman down my street is too hot for the average man

Hard to handle, a fire in her eyes, wants the hot rocks right in her hand

I know she's burning hot with love, come on look and she ain't fooling

And she knows just what it does

 

 

 

 

 

maybe, just maybe.. we've missed topic... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

'86 su Maideni otvarali turneju u Beogradu,koncertom u Pioniru (koliko znam). U prvim redovima se nasao i moj profesor Engleskog (privatni profa,nikad veci car,bas mi je bio ortak,bez obzira sto je bio stariji nekih 17 god).Uglavnom,poneo je na koncert zastavu na kojoj je bio naslikan Eddie sa "Killersa" a ispod je pisalo "Greetings from Kikinda" . Kao sto sam rekao,bio je u prvim redovima,tako da Dikinsonu nije mogla da promakne ova zastava.Sta vise,svidela mu se,pa je pokazao mom profesoru da mu je baci na binu.(mozda i nije,ali je profa to svejedno uradio icon_smile.gif ).Elem,za uzvrat,Dikinson je skinuo narukvicu (koznu,sa 4 reda nitni),i bacio je u publiku.Narukvicu je uhvatio najbolji ortak mog profana,ali mu je poklonio posle par godina.

 

I onada je moj profa poceo da mi drzi casove,i skapirao da gotivim Maidene,pa je onda i mene zgotivio,i na kraju mi poklonio tu narukvicu za moj 13 ili 14 rodjendan (jebem li ga koji,davno je bilo).Ovo sam napisao i na temi 'The Doors"

Edited by shtuckensyglieben

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali,uvek umrem od smeha kad vidim taj avatar! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ko je to devojce? icon_redface.gif

a,ova lutkica je neprezaljeni san svakog muskarca,koja mami uzdahe svojom cednoscu i udara ceznju svakim svojim pokretom. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Njen glas je pesma slavuja,a dodir nezna igra leptirova...a onda se otreznis i shvatis da ti je avatar u stvari poternica za ubicom decijih snova...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a,ova lutkica je neprezaljeni san svakog muskarca,koja mami uzdahe svojom cednoscu i udara ceznju svakim svojim pokretom. icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Njen glas je pesma slavuja,a dodir nezna igra leptirova...a onda se otreznis i shvatis da ti je avatar u stvari poternica za ubicom decijih snova...

Em sto je lepa,em sto je zauzela ultra sexy pozu...Think I'm in love wub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...