Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nije, nego je Hand of Doom (meni bolja pesma od Gadda da Vida, a plus je i bolja od originala - zbog produkcije i vokala).

 

 

Ma ne zna slejer da obradjuje,nemaju pojma ni da sviraju.Bolje sviraju ovi sto obradjuju Misfits i ostale najprostije pesmice tralalajke da bi drogirani Lars mogao to da odlupa posto se sav ukocio i zaslinaveo od koke.Hahaha,poredimo zmajeve i miseve,miseve cije se ime u metalu ne spominje vec 20 godina od kad su izdali svoj zadnji dobar album.Slusa ih klincadija koja ne zna za drugo i narkomancine koje su slusale nirvanu dok onaj kreten nije sebi razneo suplju glavudzu.

Jedva cekam sad da vidim kako cete da reagujete vi misevi sto vam je metalika bolja od slejera!!! :red:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj bre Timepiece sta seres o metallici na slayer threadu.Dovoljno spamujete tamo.

Zato sto mi se tako oce. Ukucaj u pretrazivacu rijec "Slayer" na Metallica temi,pojavice se 1000 puta.

 

 

 

To je poceo Mr.Mudri i Hrabri. :)

 

;) Hvala za ove epitete. Ti i dalje ostajes samo Mr.Hate. I uz to,pricas neistinu (da ne kazem da seres kao foka) Nijesam ja poceo ,nego sam se samo nadovezao na post svjetske mega face. To sto je tebi zasmetalo to je povod ovoj diskusiji.

 

Svako ko iole prati ovu temu zna da mi je Slayer jedan od najmilijih bendova ikad.

 

 

 

edit:

 

 

Ma ne zna slejer da obradjuje,nemaju pojma ni da sviraju.Bolje sviraju ovi sto obradjuju Misfits i ostale najprostije pesmice tralalajke da bi drogirani Lars mogao to da odlupa posto se sav ukocio i zaslinaveo od koke.Hahaha,poredimo zmajeve i miseve,miseve cije se ime u metalu ne spominje vec 20 godina od kad su izdali svoj zadnji dobar album.Slusa ih klincadija koja ne zna za drugo i narkomancine koje su slusale nirvanu dok onaj kreten nije sebi razneo suplju glavudzu.

Jedva cekam sad da vidim kako cete da reagujete vi misevi sto vam je metalika bolja od slejera!!! 

 

 

 

07_relax_01.jpg

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

;) Hvala za ove epitete. Ti i dalje ostajes samo Mr.Hate. I uz to,pricas neistinu (da ne kazem da seres kao foka) Nijesam ja poceo ,nego sam se samo nadovezao na post svjetske mega face. To sto je tebi zasmetalo to je povod ovoj diskusiji.

 

Svako ko iole prati ovu temu zna da mi je Slayer jedan od najmilijih bendova ikad.

 

U al si ti neki osetljiv.E volim ponekad da vas ovako potpalim kad upadnem pa vidim kako se primate.Podseca me na zlatno vreme kad se znalo sta je thrash/speed metal a sta su misevi i profiteri (mislim na bendove naravno,da mi se ne uvredite... :) )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U al si ti neki osetljiv.E volim ponekad da vas ovako potpalim kad upadnem pa vidim kako se primate.Podseca me na zlatno vreme kad se znalo sta je thrash/speed metal a sta su misevi i profiteri (mislim na bendove naravno,da mi se ne uvredite... :) )

 

 

 

 

Vidis....ona slika je urodila plodom ;) Sad si mnogo smireniji.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidis....ona slika je urodila plodom ;) Sad si mnogo smireniji.

 

Ej mishu,pa de si bre?Taj tekst sam kucao pre nego sto si editovao post i ubacio sliku.Tesko da bi ista uticalo na mene da sam stvarno uznemiren a kamoli ta smesna slicica.Bitno je da si se ti ubacio a sad uzivaj.

Tako sam skoro ubacio Yakuzu a pre toga na ovoj temi i Lemija iako obozava Slayer.Bila je rasprava koji je album bolji.Ali naravno ljudi su ok pa su to razumeli.Napravimo malo temu zanimljivijom a ne samo ova ili ona pesma kao kad svi vec ne znamo napamet taj Slejer za sve ove godine.

Mada,moram da priznam da sve ono stvarno mislim o pozerima kao sto je Crapallica.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da bi ista uticalo na mene da sam stvarno uznemiren a kamoli ta smesna slicica.

 

Ipak si ti Mr.Hate,rekoh ja. :da:

 

 

 

 

Mada,moram da priznam da sve ono stvarno mislim o pozerima kao sto je Crapallica.

 

Jer si tr00.  :rockdevil:

 

 

I da zavrsavamo vise ovaj spam,ako se slazes..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne zna slejer da obradjuje,nemaju pojma ni da sviraju.Bolje sviraju ovi sto obradjuju Misfits i ostale najprostije pesmice tralalajke da bi drogirani Lars mogao to da odlupa posto se sav ukocio i zaslinaveo od koke.Hahaha,poredimo zmajeve i miseve,miseve cije se ime u metalu ne spominje vec 20 godina od kad su izdali svoj zadnji dobar album.Slusa ih klincadija koja ne zna za drugo i narkomancine koje su slusale nirvanu dok onaj kreten nije sebi razneo suplju glavudzu.

Jedva cekam sad da vidim kako cete da reagujete vi misevi sto vam je metalika bolja od slejera!!! :red:

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

,,Spalite vase diskove ako hocete''.ODAKLE NAM? :lol:

 

 

Time je pokazao da mu nije stalo do Srbije i fanova ovde tako da ne treba vise niko da im ode na koncert.Ako tako nastave da rade i to se procuje bojkotovace ih narod u svim zemljama,iovako su izandjani vec.Ima toliko drugih dobrih i korektnih bendova tako da ne zavisimo od njih.Vreme im je da idu u penziju cim su postali toliko iskompleksirani i srebroljubivi.

Ja necu spaliti sve njihove ploce koje imam jer su tada bili kako treba.I od Metalike imam na vinilima stare albume pa cak i maxi singlove dok su vredeli.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji neki video na kome sviraju tormentora?Nasao sam samo 1 jebani klip na youtube-u.

 

 

Imam ja vhs pretvoren u divx iz 1983. kad se ubise mlateci svi u kozi i nitnama a ispred bine 2 coveka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Point!!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

To je album obrada,i ja ga ne racunam.Jedina Slayer pesma sa njega,Gemini,ubija i sjajna je.Tako da... :rockdevil:

 

 

Drago mi je da vidim da si tu.Ne mogu da izadjem sam na kraj sa bezobraznom balavurdijom koja misli da je posisala svu mudrost ovoga sveta i nema postovanja prema veteranima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je da vidim da si tu.Ne mogu da izadjem sam na kraj sa bezobraznom balavurdijom koja misli da je posisala svu mudrost ovoga sveta i nema postovanja prema veteranima.

 

Mr.Hate ne moze da izadje sam na kraj sa nekim? :) 

 

Jesam li ti rekao da gledas onu sliku kad god se osjetis...čudno? Iskuliraj vise...onako veteranski ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...