Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne znam da li je već bilo ali evo, uspeo sam da iskopam neke od potvrđenih imena pesama sa novog albuma. Ne znači puno dok ih ne čujemo ali ipak...

 

Psychopathy Red, The Black Dawn, World Painted Blood, Sleeps With Dolls

 

Kažu da je Psychopathy Red pisana o ruskom ubici i kanibalu Andrei Chikatilo-u. Gde su njega iskopali...

 

 

To je onaj sto je silovao i ubio oko 100 riba i par likova.

A otkrili su do sad samo njih 30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate film o njemu. "Gradjanin X" Jedna od uloga je i Donald Sutherland..Film nit smrdi nit mirise,ali eto,koga interesuje da sazna nesto vise,a mrzi ga da cita :)

 

Slavski Koljac,moze link za taj intervju? Bas me zanima je li se najebao mame tom pozeru odvratnome ljigavome gadnome!!!!! AAAAAAAAAAAAAA!!! :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas sam trazio da ga okacim ovde ali nema :( Skinuo sam juce unholy alliance tour dvd.Pa ima interviewa posebno sa Jeffom,Kerryjem ,Tomom i Lombardom.A ima i intervju sa fanovima,koji su u fazonu jebes kreator bla ,bla,slayer zakon.Iznenadilo me da su neki likovi sedeli ispred te arene u kombiju i headbangovali uz DIVINE INTERVENTION.Umalo da zaboravim,ima nekoliko pesama od mastodona,lamb of goda,children of bodoma i thine eyes bleed + neki intervjui sa clanovima navedenih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тврдим, ко жели чути најлепше рифове у треш металу, нека одврне ''Metal Storm/Face the Slayer'' до даске, па на репете.

Е, то је рифологична песма. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тврдим, ко жели чути најлепше рифове у треш металу, нека одврне ''Metal Storm/Face the Slayer'' до даске, па на репете.

Е, то је рифологична песма. :da:

 

E sa ovim se vec slayem.Metalna oluja/Suoci se sa Slejaaa je ipak jedinstvena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pratim i ja danima ali još nema ništa osim onog gore. Bar da se cover art pojavi negde uskoro, pa da vidimo na šta će album da liči. Garant neka paklena izdrkotina ili nešto u stilu, more krvi iz kojeg izranja krvava planeta koju vrag peče.

Jebote, kad pogledaš, jedine "normalnije" omote su imali za Diabolus i GHUA, a ovaj drugi je čak fotografija!!! Uuu jebote!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako cemo tako,onda je celukopnom thash-u ponestalo ideja jos sredinom 80-ih.

 

to nije opravdanje al jbg,

 

u svakom slucaju nesto se nisam ni uzeleo novih albuma i sl od slayera

ipak ostajem na tome da su im prvi albumi kult koji se ne moze prejebati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu,posto je album sjajan,a sve ostalo su nijanse i licni ukusi.

 

Za razliku od pobijanja cinjenica da je Real najveci klub.To si lupetao.Ali zesce. ;)

 

to nije opravdanje al jbg,

 

To ni ne treba biti opravdanje,vec je cinjenica.

Lirski,thrash metal je originalan do moga,od kada postoji bakce se istim temama.I ja ne vidim po cemu je Slayer upao u kreativnu krizu,kada koristi teme kao i svi ostali bendovi.Dakle,ako cemo tako,svi bendoi su u krizi.A to nije istina,vec koriste thrash metal sablon i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necu,posto je album sjajan,a sve ostalo su nijanse i licni ukusi.

 

Za razliku od pobijanja cinjenica da je Real najveci klub.To si lupetao.Ali zesce. ;)

 

 

 

To ni ne treba biti opravdanje,vec je cinjenica.

Lirski,thrash metal je originalan do moga,od kada postoji bakce se istim temama.I ja ne vidim po cemu je Slayer upao u kreativnu krizu,kada koristi teme kao i svi ostali bendovi.Dakle,ako cemo tako,svi bendoi su u krizi.A to nije istina,vec koriste thrash metal sablon i to je to.

 

Pa to i ocu da kazem, da je inace kriza sto se tice originalnosti i ideja, u svemu pa i u metalu , pa i u thrash metalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...