Jump to content

Bjecki Djecki


gruban

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crkni psu!!!!!!!!! Takvi bjedni crvi kao ti su i sjebali ovu scenu a pogotovo ovaj forum. gde su moderatori??????? Jel ja treba da bajonet ponovo ostrim? Ionako ga nisam koristio od Chechenije 2001.

Lakse sa izrazima i lakse sa bajonetom. Nema potrebe za tako nesto. Imas ostatak foruma, pa udri po drugim temama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gadnih li metalaca! Jaki na recima a slabi na delima!! Svi kukaju kako im scena propada a niko ni prstom da makne! Ljudi koji nemaju veze sa celim zanrom redovno gube pare jer vas mrzi da odvojite koji dinar i pomerite dupe i posetite koncert. A da ne pricam o ostalim ljudima koji zapravo nesto RADE a ne nazilaze ni na trunku podrske. Zato lepo tisina dok ne budete imali dovoljno hertza da se odvojite od tastature i uradite nesto konkretno!

 

Do tada.. Transformersi wub.gif

 

 

I Starla i zvezdani jahaci icon_rockdevil.gif

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gadnih li metalaca! Jaki na recima a slabi na delima!! Svi kukaju kako im scena propada a niko ni prstom da makne! Ljudi koji nemaju veze sa celim zanrom redovno gube pare jer vas mrzi da odvojite koji dinar i pomerite dupe i posetite koncert. A da ne pricam o ostalim ljudima koji zapravo nesto RADE a ne nazilaze ni na trunku podrske. Zato lepo tisina dok ne budete imali dovoljno hertza da se odvojite od tastature i uradite nesto konkretno!

Nemoj da Burk ovo procita, covjek je i sajt napravio, a ti ne trudi se! icon_confused.gifno.gifviolent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crkni psu!!!!!!!!! Takvi bjedni crvi kao ti su i sjebali ovu scenu a pogotovo ovaj forum. gde su moderatori??????? Jel ja treba da bajonet ponovo ostrim? Ionako ga nisam koristio od Chechenije 2001.

Ajde ljebati palamudi po ostalim temama, i, za tvoje dobro, ne mozes prijetiti bajonetom nekom ko ga je ( za razliku od tebe ) i koristio !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde ljebati palamudi po ostalim temama, i, za tvoje dobro, ne mozes prijetiti bajonetom nekom ko ga je ( za razliku od tebe ) i koristio !!!

laugh.giflaugh.gif

 

Ali samo jedna ispravka - taj covek JESTE koristio bajonet ph34r.gif

 

@ Aurora - svaka cast za onaj post (he, ne mislim sad na ovaj iznad sa mojim nick-om i bezbroj srca pivopije.gif), i ja ne volim internet pljuvace, ali problem je mali sto svakakve budale zalutaju tu, nikad ne znas na koga ces naleteti (da se sad ne prisecam nekih stvari).

 

Kako god, Galvatrone, Astrale... opustenije malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...