Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

Marko je sjajan pevac i tu nema price, jeste prilicno koncentrisan na Iced Earth, ali stvarno moze sve da otpeva i svaku pesmu peva na neki svoj nacin.... Siguran sam da ce izgraditi svoj stil ako budemo nastavili da radimo razlicite stvari!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E da, verovatno cemo svirati u 3. gimnaziji negde krajem aprila.... ali to nije 100%...

Dugo sam se nećkala da li da postujem na ovoj temi, pošto sam nova itd., ali pošto znam Stimpija iz viđenja, s Vučkom sam pričala samo jednom i to pre ove zadnje svirke, i znam neke ribe koje znaju tetku oca Manjine drugarice iz osnovne, pa rekoh sebi... vat d hek. Ajde da se pravim Toša i postujem na ovoj temi. Ionako mi je Milena toliko pričala o vama, da mi se čini kao da vas baš, baš znam.

 

Kao prvo, svirka je bila odlična. Kad ste krenuli da prašite Mortal Kombat špicu, ja sam ljosnula na dupe. Samo to je dovoljno da vas uvrsti u moj Loukl Bend Hol Ov Fejm. Da ne pominjem ovo ostalo. Odavno nisam čula da neko tako dobro svira Poison.

 

Eto, toliko o dobrim stvarima. Sinjor Vučko, poslaću vam PP u vezi te audicije za treću, u dogledno vreme, ako vas već Milena nije obavestila o Le Zajebu. :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

super ste bend, ali vam ne trebaju dve gitare... onda zvucite kao gomila buke i boli me glava od toga...

 

inace, mnogo ste slatki, sad kad sam bila u Beogradu,videla i cula sam vas... Onaj maleni gitarista sa vatrenom gitarom je mnogo sladak i UBIJA kako svira.. imam i jednog favorita u bendu, ali necu da ga pominjem... icon_redface.gif

 

pozdrav, Tea..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaa nas dobri meda,e pa drago mi je da ti se svidja bend,ovde 2 gitarista,onaj sa gitarom sa shlokicama,bez vatre,a onaj sa vatrom je kuci i vezba za takmichenje...

 

 

Drago mi je da nas cenish,nije to problem do gitara,vec do podeshavanja,nadam se da ces chuti nas na sledecoj svirci,a ako neces mogu ti poslati dvx u bosnu-sarajevo,inache ja sam odatle,tachnije Han Pijesak icon_mrgreen.gif

 

 

Pozdrav za Sarajevo...

 

 

Stay Heavy pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si onaj mali roker sa bijelom kosuljom... heheheee icon_wink.gif

 

malo mi je teze pricat ekavicom, ja cu se na svoje vratiti... jesss! Ovamo pokusala da napisem i ne svidja mi se...

 

o, pa fino, znaci i ti si "zemljak"?! icon_wink.gif

 

Nema veze, ne vjerujem da cu biti na svirkama po SCG uskoro jer se veceras vracam u Sarajevo, ali imam prijateljicu koja ce mi sigurno ispricati kako je bilo...

Edited by *Tea*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...