Jump to content

Stormageddon


Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

GORE METAL

-The protagonist arrives, kills the dragon and spreads his guts in the front of the castle, fucks the princess and kills her... then he fucks again her dead body, slashes her belly open and eats her guts, fucks the carcass for the third time, burns the corpse and fucks it for the last time. YEAH(prim. ur.)

 

PROGRESIVE METAL

-The protagonist arrives with a guitar and plays solo for 26 minutes, the dragon kills himself out of boredom, the protagonist arrives to the princess` bedroom, plays another solo with all the techniques learned in the last year of the conservatory... the princess escapes, and now looking for the "HEAVY METAL" protagonist

 

user posted imageuser posted imageuser posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ziri su napaljene klinkice i ona pesovancina!Al kako li su one postale ziri kao bilo je u fazonu anketa:DA LI VOLIS DA SLUSAS MUZIKU,PRATIS LI ESTRADU ako si ti prava kucka znaj da ces biti u komisiji! icon_smile.gificon_smile.gifwallbash.gif

Sta ste se bre nadrndali na taj ziri... Svirka je u njihovoj skoli, za njih imaju prava da proberu ono sto im se svidja, pa sad ako to bas nije metalcina, sta da radimo icon_cry.gif

 

Bice svirki.... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

wub.gif ........ aaahh.... !

 

 

e, klinci, nema veze ako se niste dopali ziriju, bolje i tako nego da svirate na nekoj fenserici gde nijedan normalan co'ek nece zabosti!

 

hail.... icon_rockdevil.gif

E pa vala bas, nije ni bitno, mada mozda nekim cudom, ceo ziri udari glavom u zid pa ipak prodje i neki tvrdji bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi bas svirao pred njima,propremili smo gomilu sokirajucih stvari da zastrasimo te fensercice...moramo proci!

 

medo,sta da ti kazem,jedna od tih klinki nije umela da napise Black Metal,sve treba da ti bude jasno.....i to kad smo mi usli pitali nas da li sviramo HC jer sam ja nosio army pantalone...hteo sam da ih zgromim...nemam nista protiv HC-a,ali lepo smo se prijavili kao Black Metal,i pokazali smo im sta je Black Metal,ali oni verovatno i dalje ne umeju da napisu to icon_smile.gif A tek cu iscupati jezik onom liku koji se smejao dok smo se mi gubili......mi smo svirali energicno,energicnije nego sto svi njihovi kvazi-rock bendovi mogu zajedno....nije sve sto ima distorziju metal,lepo je neko rekao... icon_smile.gif

 

a jos nisu mogli da veruju kad smo poceli da sviramo,sve se treslo (bukvalno),vokali reze,gitare rezu,bubnjevi sahranjuju,znaci,prava black atmosfera...pozvace nas valjda icon_smile.gif

Edited by SlavoniC

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa vala bas, nije ni bitno, mada mozda nekim cudom, ceo ziri udari glavom u zid pa ipak prodje i neki tvrdji bend...

ajde, drzacu vam fige za to, ali samo zato sto svaki ambiciozni bend zasluzuje da svira na sto vise razlicitih mesta.

 

p.s. jel sutra superfinale??? cuvam poslednje pare na kreditu za vas... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice jucerasnje audicije>

 

Ma ni mi nismo provereno prosli :)Ma meni je dovoljno sto je neka likusha sto je svirala sa bendom Smak i neki rokitj posle nas rekla :"Ma nemam pojma kako je trebalo da zvuci ali ona druga pesma je bila divna",icon_smile.gif pritom misleci na Crystal M.

 

Da,ziri je bio blagi uzas.Na moje pitanje sta slusaju privatno stigao je odgovor>"nije vazno sta mi slusamo,vazno je da je nesto dobro". Naravno,to nisu ispostovali,jer da jesu brate,pa nas bi prve pozvali,bez lazne skromnosti.Ali kao sto neko rece ovde-bice svirki..

Evo mozemo vi i mi(IHF) da napravimo neku svirkicu "samo" da se nadje prostor.

Cheerz pivopije.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma de ce nas pozvati nismo prosli ni mi,ni vi juce mi javila ortakinja!!!!!!!!!!!Oca im jebem u dupe krvavo!!!!!!!!!!!!! wallbash.gificon_evil.gifmad.gifpukeface.gificon_mrtav.gif

ne sreri...jesu picketine,ne smeju ni broj da okrenu...ko ih jebe kad ne mogu da podnesu gnev zaboravljenih bogova pretocen u nasu muziku! icon_mad.gif

ko ih jebe,nek oni slusaju njihovu "dobru" muziku...a mi cemo da sviramo "samo" muziku,pa ko misli da je dobra,neka... alkos.gif

 

Ziveli braco otpisani! icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...