Jump to content

Metal T-shirts


LazaGNR

Recommended Posts

Jedan offtopic,sad me Sloba podsetio sa tim piratskim diskovima :haha:

 

 

Pre par meseci,dok glavna zeleznicka u BG-u nije radila pa se kretalo sa Novog Beograda,odem ja tamo i cekam voz,kad provalim dole milion ljudi,setaju,gledaju,kupuju nesto,ovo-ono,reko ajde da vidim ja cisto sta ima dok mi ne stigne voz.

I tako ja idem i gledam,kad tamo neki Ciga rasirio neku krpu na zemlji i prodaje sve i svasta,izmedju ostalog vidim i neke mp3 diskove.I medju njima WASP mp3 :)

 

Ja onako uzeo da bacim pogled sta ima na tom CD-u,kad meni taj Ciga:

"Kume,to ti je nov CD,ORIGINAL!" [a taj "original" najgori narezani no-name CD sa napuklom kutijom i samo prednjim omotom na kome su otkucani naslovi albuma u Notepad-u]

"Nov je kad ti kazem kume,samo JEDNOM sam ga pustio,super radi!" [ma da,to je bitno kod mp3-a koliko si ga puta pustio :haha: ]

"Prodav'o sam ga za 500 dinari,al evo za tebe kume je 300.Uzmi!"

Reko "Neka,hvala" i vracam mu taj CD.

"Ajde uzmi kume,evo 250 dinari"

"Ma neka hvala..."

"Ajde kume,original CD iz NEMACKE,200 dinari!" [ali pazi,iz Nemacke hahaha :haha: Yes,how yes no...]

"Ma u redu je..." i okrecem se i odlazim.

Kad - Ciga gazi preko onih stvari sto tu prodaje,vuce me za rukav,kao "Ajde kume,uzmi,evo 100 dinari.Nosi kume!"

"Ma pusti me bre,ne treba mi to"

"Ej kume,evo za 50 dinari!Kume,ej!"

Ja vec odlazim od njega,ostaje Ciga razocaran onako rasirenih ruku stoji ispred te svoje gomilice sto prodaje i jos vice

"Ej kume,daj mi 20 dinari i nosi ga kuci!" [ma da...]

 

 

I tako...propustio sam priliku da kupim original CD mp3 iz Nemacke za "20 dinari" :)

Edited by LazaGNR
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta je na ledjima te infest majice? kod mene pise otd, a napred je logo. ne volim te "budzaste" majice.

kao si uspedo da dodjes do te majice tj kad si je uzeo? ja sam je trazila, ali nisu imali vise takvih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ako imate disk anger will remain, pogledajte na omotu ispod drzaca diska(sa unutrasnje strane) i vedecete na koju majicu mislim (zoran je ima na toj slici), a sto je jos bitnije ,videcete da postoji infest majica bez obrnutog krsta. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uzeh danas od Metallice  Ride The Lightning majicu  i Slayerovu, sa onim orlom   :rockdevil: Jos sam dobio bedz Slayera za dz   :rockdevil: Okacio bik slike, al' me nesto ujesbre jebava, a i mrzi me x) ... 

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...