Jump to content

dreDDup


Recommended Posts

pa dobro, evo malog teasera :D

 

dreDDup - EL CONQUISTADORS

( Insurrection / Dark revolution )

Release date: 14th of February 2009

 

dreDDupElConq2009.jpg

 

01 Clockwork (4:30)

02 First Blood (5:07)

03 With No Teeth (5:09)

04 Opening (5:50)

05 Space Error (4:00)

06 Invisible Tears (5:01)

07 Mind Games (4:02)

08 Last One (4:05)

09 The New Pain (4:43)

10 El Conquistadors (6:32)

11 Futurism (MrBd Mix) (5:55)

12 Oregon (5:56)

13 Return of the TV (2:43)

14 One of Us (5:15)

15 Amputated Soul (6:24)

 

Total running time: 75 minutes

Snimano u Duru studiju od starta 2007 do sredine 2008

Pesma 'Futurism' je svojevremeno 2004. bila izbacena sa albuma "Mr Borndeads Feast"

te je sad uradjen novi aranzman i uvrsena je na ovaj album. Ostale pesme su potpuno

nove, samo se u par pesama nalaze stari dreDDup semplovi.

 

Dakle, jos mesec dana pa ce album ugledati svetlost dana.

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Evo nesto fotki sa sinocnjeg koncerta u Senti u klubu "Zeppelin". Madjarska televizija je snimala sa dve profi kamere i zvucnom opremom kompletan nastup sva tri benda koji ce kasnije biti smiksan i sredjen kao DVD pa cemo kad primimo isti podeliti zainteresovanima. Bilo nekih 300 prodatih karata i lepo ispunjen klub. Prvi bend Arise Again svirao obrade Sepulture, zatim mi odprasili jedno 80-tak minuta i onda jos Mehanism iz Beceja opalili po krvavom metalu. Bila jako dobra atmosfera i poptuna zezancija sa ostalim bendovima.

 

evo par slika:

l_7ab783e8e4964686b24f580a961c411a.jpg

 

l_6a8e89f4d213464f8c5b01a9fb66d099.jpg

 

l_ef01ded572734f57a14731985004abf8.jpg

 

l_7f6ba309347447d6aafefafa0b95138f.jpg

 

l_0a67a5a41da546bcac1ec5b225a10c32.jpg

 

l_9046bd6c5a164e2ca9c1b556ea8ff260.jpg

 

l_f46b8e7ef6b545afb698248956bbf71f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

zahuktavanje pred Novosadsku promociju "El Conquistadorsa", odrzacemo koncert sa nasim prijateljima - bendom DOWNSTROY. Ako budete u Novom Sadu u to vreme svrnite obavezno!

 

CK13-13-3-2009-DRDS.jpg

 

 

 

a sad malo informacija vezanih za promocije albuma "El Conquistadors":

 

BEOGRADSKA promocija - 6. MART - 'KLUB AKADEMIJA" - gosti na koncertu bend DAWN (posle koncerta electro gothic night by DJ Stevie)

 

NOVOSADSKA promocija - 27. MART - **informacije u kom ce klubu biti stizu uskoro** - gosti na koncertu bend FIGURATIVE THEATRE

 

u pregovorima smo da uradimo jos dve promocije albuma - jednu u NISHU a drugu u SUBOTICI, ali sve u svoje vreme.

 

 

inace, ulaz na promocije se nece placati, tako da ocekujemo da svrnete u velikom broju. :D

Edited by duruman

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ovako zadnji dan je juce bio pre nego sto idem kuci i nekom drugu trebale stvarno pare pa mu pozajmio zadnje pare koje su mi ostale i onda ono sedim ja kod tog druga i slusamo neku gotik muziku i ja mu predlozim ajmo sada do underworlda svira dred ap i on mi kaze kao pa nemam kinte uopste pa rekao sam mu pa nemam ni ja ali ulaz je besplatan.odemo mi tamo i oni ispostavilo se da nismo mogli da udjemo jer obavezno je da se plati garderoba 100 dinara po osobi a mi bez para.jebiga sta da se radi.cucu vas drugi put

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma opustheno. Razglas koji se nalazio u klubu nije cak bio ni loFi vec noFi, dakle ispodprosecna zalost. Izvinjavamo se ljudima koji su bili na svirci zbog loseg zvuka, stvarno nije bilo do nas. Bice prilike da nas cujete za 2 meseca opet. Jedna pticica mi je sapnula sinoc da cemo svirati za 1.maj na Beltaine festivalu u SKCu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i zvanicne najava za petak 13:

 

CK13-13-3-2009-DRDS.jpg

 

13.03. petak, 22h, NOVI SAD - Downstroy (KI), dreDDup (NS)

upad: 150 din

 

DOWNSTROY (metalcore, Kikinda)

 

Bend Downstroy je osnovan 2004. godine u Kikindi. Iza sebe ima jedan ep 'I Scream Every Day' (2007), a ove godine izlazi debi album 'One Size Fits All'. Bend je pobednik takmičenja Metal Battle 2007 za ex-YU prostor, i svirao je na najvećem metal festivalu na svetu, Wacken Open Air u Nemačkoj. Pored toga, nastupao je po Srbiji, Republici Srpskoj i Makedoniji.

 

http://www.myspace.com/stroydown

 

DREDDUP (industrial rock, Novi Sad)

 

Bend Dreddup je osnovan 1997. godine. Iza sebe ima 3 studijska albuma izdata u Engleskoj, Holandiji i Srbiji. Svirali su na svim većim festivalima širom zemlje, a ove godine rade promociju svog trećeg albuma "El Conquistadors" izdatog za Insurrection Records iz Beograda. Zvanični su remixeri benda Nine Inch Nails, a radili su i projekat sa priznatim japanskim umetnikom Kenji Siratorijem, i ove godine izašli u Francuskoj, na kompilaciji posvećenoj grunge bendu Witness.

 

http://www.myspace.com/dreddup

 

Be there, or be gone.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...