Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Evo i mene, Leb i sol otkinuli!

Elem, meni je u Pirotu bilo extra kako sam se i nadao, atmosfera je bila super, a zbog toga mi je zao sto se sviralo u onom mestu koje za to nije, bila bi zeznje jos bolje da je bilo bine i da je bilo vise mesta za publiku, u svakom slucaju je meni bilo super, jug me po obicaju nije razocarao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par novih najava.

 

nedelja 26. novembar Cacak

cetvrtak 30. novembar Zajecar

 

Nakon toga cemo verovatno napraviti pauzu za uvezbavanje pesama za snimanje, ali ce biti verovatno nekoliko svirki u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuck yeah!!! Jebeni Zajecar :red: svaki put kad odemo tamo bude do jaja! Svirka je bila strava - hvala mnogo publici(ako smem da kazem FANOVIMA-jebem mu sunce, znaju bolje tekstove nego mi) za atmosferu. Moram da pohvalim i organizatore koji su kao i uvek bilo veoma gostoljubivi! ZAJECAR RULES!!!

 

Dalje, sviracemo u subotu 02.12.2006. u VALJEVU, pa ko voli nek' izvoli....a posle toga stvarno pravimo pauzu.

Inace, danas se desila jedna lepa svar za bend, a to je da je nas dragi bubnjar Djigoslav kupio duplu pedalu :D (sreca,radost,uzivancija).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, sinocnja svirka u Valjevu je bila vrlo zanimljiva. Onaj Sky Club gde smo svirali je zapravo narodnjacka fensi rupa i vec posle prvog benda (Black Moon) gazde su pocele da panice od ljudi koji skacu i prave sutke, pa su to zabranili pod pretnjom prekida koncerta. Sreca te smo svirali poslednji, pa smo izveli mali, prljavi, pokvareni trik sa ljudima koji su dosli da nas cuju. Naime, dat je znak kad je krenula 'Space Eater' da se napravi sutka i tako i bi! Svaka cast, momci! Zivi bili, pa se vidimo jednom ponovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo znaci da se slaze sa mnom.

 

I da ne zaboravim jednu najavu. Tokom decembra meseca cemo u studiju snimiti demo verziju pesme 'Crush, Kill, Destroy', koja ce potom biti dostupna za skidanje na nasem sajtu!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...