Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Taurunum boy znaci, dobro, a to za cigane, jebi ga, ako si gledao tekmu protiv ciganijakosa u Atini znas o cemu pricam.

 

Jedva cekam da ovaj Sved salje detaljniju sliku. Elem, danas je Bosko zavrsio jos dve pesme i za sutra ostaje jos jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ме вучете за језик, еве вам да видите како изгледа прва скица за омот албума "Merciful Angel". Биће ту неких измена, али главна идеја је... охохо, бого мој!

 

MercifulAngelfirst_draft.jpg

Skica jebe kevu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proradice sajt najverovatnije tokom sledece nedelje. Nego, juce je zavrsio Bosko snimanje vokala, a Djiga me podseti da se zavrsetak snimanja "Merciful Angel" albuma poklopilo s danom pocetka bombardovanja... koja slucajnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proradice sajt najverovatnije tokom sledece nedelje. Nego, juce je zavrsio Bosko snimanje vokala, a Djiga me podseti da se zavrsetak snimanja "Merciful Angel" albuma poklopilo s danom pocetka bombardovanja... koja slucajnost...

Пази курца, стварно! Не могу да верујем да се нико није сетио да је на јучерашњи дан почело бомбардовање. Прошле године смо беше негде свирали на тај дан?

 

a jel moze negde da se nabavi bar jedna pesma, jer uzalud ja mogu ljudima da pricam, kako sam gledao super trash band, kad ovde kod mene niko nije ni gledao niti cuo za vas:)

Има на сајту окачено 5 песама са различитих снимака, само да проради.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman htedoh da kazem da navrnes na nas myspace dok zvanicni sajt ne proradi.

 

@RNA: Ma ja se setio da je juce pocelo bombradovanje, ali nisam povezao sa zavrsetkom naseg snimanja dok mi Djiga nije poslao poruku, a prosle godine smo svirali 26, 27. marta valjda pa smo prvi put isprobali sirenu za pocetak, ako se dobro secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Heavy jerk: A joj bre, da nas vas ciganski sudija nije pokrao 5 u Atini sad bismo isli dalje pa da smo pukli i 101, a ne 31. CSKA je za klasu bolji, ne sasmo od nas nego od mnogih evropskih timova i od njih nije sramota izgubiti 31. A s ciganima ne volim da pricam o basketu jer smo u tom segmentu nekako planetrano daleko pa se ne bismo razumeli, ali kad si me vec vukao za jezik morao sam nesto da kazem, mada to sebi, u principu, zabranjujem.

 

Kada budem sledeci put bio u prilici da vas gledam uzivo,definitivno cu doci u jednom od mojih dresova Crvene Zvezde.

Evo Rizzen,biraj:da li zelis Dexim 10.,Mister Baby 11 ili Classic 10.Ili mozda nesto novije?Iz ere Krupnikovica i Kovacevica?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Велики поздрав од целог бенда за Сапармурата Нијазова, од милоште званог Шарки. Хвала за слике!

 

Ma нема на fему. Fарки ће и веfерас да слуfа Спејс ИтааАААААААА.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...