Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Пази, ја се први не бих декларисао искључиво као трешер, јер имам периоде када слушам скоро искључиво амерички пауер. Некако ми легне фино мелодија. Али, карло је у праву. Данас рећи да си металац, с обзиром шта деца углавном слушају, не значи ништа, а може чак звучати неким људима и погрдно.

Ma daj...ako zbog dece govorite tako onda... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прошарај малу плејлисту. Није здраво слушати толико метализације. Пусти понекад и неку лаганицу.

Апсолутно се слажем. Поврх свега, треш слушам најмање. Ништа немам конкретно стечено као навику или шта год... Обожавам Меиден, као и Камелот, Сонату, Бодом, Катаменију, Хемерфол... Брига ме је хоће ли ми ико рећи да ја нисам МЕТАЛАЦ, јер сам оријентисан и на многе друге стране( 2Pac, Cypress Hill, Public enemy, Music instructor, Bomfunk mc's, Flying steps, РАМБО АМАДЕУС!) и зато што ми појам МЕТАЛАЦ звучи ружно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da nije frka, nacicemo mesto, ce te zbudzimo u neko cose.

Evo i od mene konacno Srecna Nova Godina prijatelji, drugovi, poznanici i postovaoci Space Eatera, da vam svima bude sto treserskija(za Nesu metalskija) NG i da koncertno bude pokrivena bar kao i prosla(Megadjed, Koljac, Destrukcija). Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno je bosko (ne znam mu ime tacno) odradio underdeath logo.

Хвала, хвала. Ако још некоме затреба лого, слобдно нек' се обрати.

И потрефио си име.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вид' човека! Нисмо још ни почели да снимамо, а ти би да знаш све то.

Колико је мени познато, вероватно ће Active Time издати диск, а очекуј стандардну цену као и за остале домаће дискове (нешто између 300 и 450 динара). Искрено се надам да ће бити на фабричким дисковима, као и сва остала њихова издања, а не на CD-R.

У међувремену ћемо завршити демо, само да се докопамо снимака.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само да се то ускоро не одужи много, као што овде уме све да се одужи.

Геро, размишљај о називу. Шупи овде све називе ваших песама за које планирате да буду на сплиту, да смислим нешто. Ако сам за нешто добар, то је тај креативни део посла. Псоловни и организациони ми много лошије иде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...