Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

Jedini ovde ko moze biti glup je onaj koji je napisao ovakvu glupu konstataciju . U zivotu nista gluplje i toliko ograniceno nisam cuo . Pamet ne dolazi iz instrumenta . Moze covek svirati gajde i gusle a biti dekan na fakultetu . Boze sacuvaj razocaran sam ovom konstatacijom . Odo udarati glavom u zid.

Ih bre,zar ne vidis da se covek zez'o?

A mozda i nije? icon_confused.gif

U tom slucaju violent.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ih bre,zar ne vidis da se covek zez'o?

A mozda i nije? icon_confused.gif

U tom slucaju violent.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

233.gif

Ne znam ja da li se neko zeza ili ne . Ja nesto kada onako procitam jednostvano znas koliko mi se povraca . Voleo bih da sam ovo bio preskocio da nisam procitao .FUJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rolleyes.gif

 

*-AleksandaR-si ti bate pri zdravoj pameti

Marty nema nista s nasHim bendom....

 

O ludaka u p/m! icon_smile.gif  icon_smile.gif

Cek ne kontam zasto si ovo napisao ?? Jesam li ja negde rekao da Marty svira u vasem bendu ili pomenuo vas bend ?

Jedina stvar koju sam izneo jeste da vam treba site i da vam tu mogu pomoci jer radim sa siteo-vima vec dugo . Nisam vas pomenuo u negativnom smislu ni jednom i ne znam zasto pises ova sranja ? ? ? Objasni ako mozes ...

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

aco, burazeru, pa ja sam mislio da si ti prosao "tretman za novajlije" ovde. masa ljudi ovde pise nesto da bi bilo smesno/interesantno/zabavno i NEOZBILJNO, pa nema potrebe da te nesto nervira... u ostalom, preskocis to sto ti se cini glupo i ustedis sebi nerviranciju. icon_smile.gificon_smile.gif

 

uzdravlje pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

aco, burazeru, pa ja sam mislio da si ti prosao "tretman za novajlije" ovde. masa ljudi ovde pise nesto da bi bilo smesno/interesantno/zabavno i NEOZBILJNO, pa nema potrebe da te nesto nervira... u ostalom, preskocis to sto ti se cini glupo i ustedis sebi nerviranciju. icon_smile.gificon_smile.gif

 

uzdravlje pivopije.gif

ma vidi icon_smile.gif svi mi ponekad seremo u nekim postovima ali ovo nema veze sa izrazom " novajlija " . Onako nesto je tesko preskociti i sam znas koliko je ono glupo .

icon_smile.gif

 

pivopije.gif Uzdravlje amigo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako si zaista rođen tog dana koji si naveo, onda ti svaka čast deda!

Ne verujem da je iko stariji tu od tebe. icon_mrgreen.gif

 

108 godina... Wow! icon_rockdevil.gif

 

 

A ako si mislio na 1988, a ne na 1898, i misliš da tu nema starijih, onda bih ovom prilikom pozvao imaginosa, Dushana S, Dersu Uzalu, i još neke da se lepo mi tornjamo u gerontološki...

 

biggrin.gif

 

Cheerz! pivopije.gif

Edited by Secracon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rodjen sam 17 januara 1898 icon_smile.gif pa izracunaj koliko imam godina . Mislim to nije vazno sto se tice muzike . Ako neko sumnja ili misli da me moze nadmasiti lako na gitari neka kaze pa mozemo svirati . I ako je neko ovde stariji od mene to je godinu ili dve ne vise .

laugh.gif

Alo bolan,smiri se i nemoj se nervirat!Ajd reci ljudima tacan datum icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gif e kada to kaze moj drug zdravko icon_smile.gif onda cu im lepo reci . Ma 17 januara 1989 ali zasto je to ovde vazno ?? Cek hocemo svi pisati svoju biografiju ovde ili samo kada ko ide da sere u WC . De ljudi pisite nesto za temu a kada sam je ili neko drugi rodjen to je nebitno .

E jebiga ne spominji moje ime,odaces me!Znas da sam na tajnom zadatku no.gif

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ako si mislio na 1988, a ne na 1898, i misliš da tu nema starijih, onda bih ovom prilikom pozvao imaginosa, Dushana S, Dersu Uzalu, i još neke da se lepo mi tornjamo u gerontološki...

шећаш ли ше, пријатељу како је некада шве било боље! ееее.... ја кад шам био млад, ми млађи нишмо шмели да ше овоко обраћамо штаријима... ках, ках... а ова данашња омладина... то је бре шве бахато и рашпуштено! ках, ках... опет ми ишпада протежа!! wallbash.gif е, види ону сестру! јооо, шта кажеш, а? е, да смо мало млађи!! icon_smile.gificon_smile.gif

 

-------

 

sad mi pade na pamet prica jednog mog ortaka koji je stalno morao da se vozi autobusom na medjugradskim relacijama. kaze da kad god se neki deda uvali da sedne pored njega, u 90% slucajeva pocne da ga smara kako je bio veliki jebac i obavezno ga pitaju "jel jebes nesto?" ko da ga pitaju za zdravlje, pa prica uvek ide u tom smeru.. a likovi sve po 70-80 godina. icon_smile.gificon_smile.gif

 

eto digresije, ocas posla. icon_smile.gif

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...