Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

lol cek . Ovo je najveca provala koju sam u zivotu cuo . Ako pogledas npr od Francesca fareria video i on ima postere od bilo kojeg muzicara a da ne pricam o obicnim ljudima koji vole muziku .

Vidi Dersu nesto . Nemoj meni pametovati majke ti . Ako hoces da filozofiras i pametujes idi na neki od foruma pa to radi . Nemoj mi se kurciti molim te jer to nikome ovde ne treba . NE znam koliko imas godina i jesi stariji ili ne boli me iskreno za to .

 

Zalepicu ako hocu poster teletabis na zid ali uvek cu smeti sesti sa tobom i svirati gitaru i ovde se o tome radi . To sto ti volis na zidu gledati krv od razmrljanih komaraca to je tvoja stvar ili mozda si zalepio svoju sliku pa joj se divis . NE zelim se prepirati i svadjati samo hocu da kazem da ne pises gluposti jer ispadas glup zbog njih . Jos jedna konstatacija koja me iznenadila ali nisam je ocekivao od tebe jer ipak tvoje postove smatram korisnim a ovo je uzas . Prvo onaj napise " BASISTI SU GLUPI " pa ti " LEPIS POSTERE " mislim razmisli pre nego sto nesto napises . I zapamti ovde se radi o muzici a koliko ja imam godina ili ti ili bilo ko ovde to apsolutno nije vazno . Ako hoces da se pokazes uzmi gitaru , snimi pesmu i da cujemo a nemoj mi pametovati jer imam 2 u kuci koji to rade ne trebas mi i ti .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AleksandaR

 

E, ako Francesco ima, druga stvar laugh.gif .

 

Sto se pokazivanja tice, ljudi dolazise na koncerte, platise, i your's truly se pokazase kako je znao i umeo icon_cool.gif.

 

Moram priznati da mi je simpaticna ta tvoja fora tipa 'sad cu da uzmem gitaru i da se takmicimo' laugh.gif .

 

Nego cini mi se da imas previse slobodnog vremena. Kad postignes da vezbas, odes u skolu i sve to kad odgovaras na svaki post bre icon_confused.gif ?

 

P.S. Ne odgovori mi za Brenu... pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol cek . Ovo je najveca provala koju sam u zivotu cuo . Ako pogledas npr od Francesca fareria video i on ima postere od bilo kojeg muzicara a da ne pricam o obicnim ljudima koji vole muziku .

Vidi Dersu nesto . Nemoj meni pametovati majke ti . Ako hoces da filozofiras i pametujes idi na neki od foruma pa to radi . Nemoj mi se kurciti molim te jer to nikome ovde ne treba . NE znam koliko imas godina i jesi stariji ili ne boli me iskreno za to .

 

Zalepicu ako hocu poster teletabis na zid ali uvek cu smeti sesti sa tobom i svirati gitaru i ovde se o tome radi . To sto ti volis na zidu gledati krv od razmrljanih komaraca to je tvoja stvar ili mozda si zalepio svoju sliku pa joj se divis . NE zelim se prepirati i svadjati samo hocu da kazem da ne pises gluposti jer ispadas glup zbog njih . Jos jedna konstatacija koja me iznenadila ali nisam je ocekivao od tebe jer ipak tvoje postove smatram korisnim a ovo je uzas . Prvo onaj napise " BASISTI SU GLUPI " pa ti " LEPIS POSTERE " mislim razmisli pre nego sto nesto napises . I zapamti ovde se radi o muzici a koliko ja imam godina ili ti ili bilo ko ovde to apsolutno nije vazno . Ako hoces da se pokazes uzmi gitaru , snimi pesmu i da cujemo a nemoj mi pametovati jer imam 2 u kuci koji to rade ne trebas mi i ti .

nije teško biti fin icon_smile.gif

 

daj alexandre, šta se kurčiš

mani se ovih dječjih tripova

Edited by BigNotBen

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AleksandaR

 

E, ako Francesco ima, druga stvar laugh.gif .

 

Sto se pokazivanja tice, ljudi dolazise na koncerte, platise, i your's truly se pokazase kako je znao i umeo icon_cool.gif.

 

Moram priznati da mi je simpaticna ta tvoja fora tipa 'sad cu da uzmem gitaru i da se takmicimo' laugh.gif .

 

Nego cini mi se da imas previse slobodnog vremena. Kad postignes da vezbas, odes u skolu i sve to kad odgovaras na svaki post bre icon_confused.gif ?

 

P.S. Ne odgovori mi za Brenu... pivopije.gif

Vidi ovo ti je moj zivot . Po 8 sati ili vise drzim gitaru u ruci znaci od 1 do 8 svaki dan sviram pa ako mi se vise svira onda nastavim . Kod mene je wireless ( bezicni ) internet i placam mesecno tako da kada je racunar ukljucen i internet je . Kao sto si procitao u postovima napravio sam sebi pb BOX sa 8 ventilatora ili coolera i sada treba da nabavim fosforno hladjenje tako da pc ne gasim po 15 dana .

 

Sve sto radim jeste : jedem , sviram i pisem i serem ovde sa vama . Cura mi zivi u holadniji tako da dolazi za one praznike kada je Vaskrs onih 10 dana , za letnji raspust i zimski tako da sam prestao izlaziti u grad jer ( Brcko je uzas grad " za mene naravno " ) .

 

TO sto sam rekao mozemo sesti i svirati nisam mislio kao takmicenje . Jednostavno me nervira to sto se neki kurce sto su stariji ali kada sednu sa gitarom pogube se .

Ne kazem ja to za tebe ali jednostavno sam dao primer . Mislim jebote stvarno me iznenadilo to " LEPIS POSTERE " . Sve ostalo je ok ali to jbg . I rekao si ocekujes da te ljudi razumeju . Pa sve sto pise je ispravno i lako je shvatiti ne koristim nikakve latinske izraze ili filozofske ali mogao sam ako ce vam to biti lakse . To sto pokusavam biti malo ozbiljniji i pricati o temam koje mi koriste a ne o " Psovanju i zafrkavanju drugih jbg mislim da mi je to velika prednost . Lako mogu nekoga isfurati i to svi koji me znaju dobro cuvaju u sebi . Mislim da od vas mogu nauciti nesto i vi od mene i zasto onda da ne koristimo to sto znamo kao potporu ili pomoc drugim . To sto ja nekada serem u postovima to znam ali jbt napisi smiley i to je to ne moramo gubiti vreme na ova sranja .

 

Ne zelim svadju tj. naprotiv zelim da budemo dobri i da razmenjujemo muzicke resurse medjusobno . Necemo o ovome jer me ubija .

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, de, samo opusteno americki. Ne rece kad ides u skolu al' nije ni bitno. Imam utisak da ti je ovaj forum neki ventil pa se izduvas o svakoj temi icon_mrgreen.gif . Bice dana i za tebe. Ako ti je dosadno tamo 'di si, seli se, siroko ti polje.

 

Uzgred, to sedenje u kuci i sviranje po 8 sati dnevno ameri popularno nazivaju 'woodshedding' musik19.gif .

 

P.S. Oca i majku ima da postujes, more, nemoj da bi' ti ja dolazio tamo mad.gif .

 

Ajd' pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, de, samo opusteno americki. Ne rece kad ides u skolu al' nije ni bitno. Imam utisak da ti je ovaj forum neki ventil pa se izduvas o svakoj temi icon_mrgreen.gif . Bice dana i za tebe. Ako ti je dosadno tamo 'di si, seli se, siroko ti polje.

 

Uzgred, to sedenje u kuci i sviranje po 8 sati dnevno ameri popularno nazivaju 'woodshedding' musik19.gif .

 

P.S. Oca i majku ima da postujes, more, nemoj da bi' ti ja dolazio tamo mad.gif .

 

Ajd' pivopije.gif

hehehe icon_smile.gif e dobro si me skenirao icon_smile.gif . Ali ovaj forum mi dodje nesto kao " Drugi najbolji drug " icon_smile.gif . Ma sto se tice keve i caleta ma postujem ih jbg koliko mogu , pubertet i sranja pa i ne pricam sa njima isto sam bolesnik . Zatvorim se u sobu i ne izlazim .

 

Nego sta ovo tacno znaci . Znam dobro engleski jer bio sam u americi 3 meseca ali :

 

woodshedding muzicar . Mislio si woodsh®edding ?

 

pivopije.gif Uzdravlje icon_smile.gif siroko ti polje takodje hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

'ALO, deté, vidi se da si nov na forumu, čika Šarki se zajebavao, što mogu da ti potvrde Acid Rain i Marty F, a i ostali. Sviraj, i blej na netu, ali moraš i jebati nešto. Ne'š s' ti pičke nagledat' od sviranja. (moraš ići u teretanu laugh.gif) Živ bio, veliki ti izras'o. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio si woodsh®edding ?

Nisam. Woodshedding.

 

Woodshed je kao koliba u sumi na proplanku recimo, mada ne mora da bude (eto Ivicin i Maricin slucaj). Onda generalno neko ko radi ili prebiva u sumi provede puno vremena u kolibi dok ne zavrsi posao. Danas je to znacenje pomalo modifikovano i otprilike znaci da neko ima iza kuce radionicu (kolibu) sa alatom i pobegne recimo iz kuce (od zene, dece, roditelja) zatvori se u radionicu i tamo se bavi onim sto voli (nekada davno drvodeljstvom a danas, u prenesenom znacenju, sviranjem).

 

Tako da, kad te neki amer pita, "What've you been up to lately?" ti mu odgovoris "I've been woodshedding." i njemu sve jasno kao dan icon_da.gif .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...