Jump to content

Muzikantsko ćoše


imaginos

Recommended Posts

шећаш ли ше, пријатељу како је некада шве било боље! ееее.... ја кад шам био млад, ми млађи нишмо шмели да ше овоко обраћамо штаријима... ках, ках... а ова данашња омладина... то је бре шве бахато и рашпуштено! ках, ках... опет ми ишпада протежа!! wallbash.gif е, види ону сестру! јооо, шта кажеш, а? е, да смо мало млађи!! icon_smile.gificon_smile.gif

 

-------

 

sad mi pade na pamet prica jednog mog ortaka koji je stalno morao da se vozi autobusom na medjugradskim relacijama. kaze da kad god se neki deda uvali da sedne pored njega, u 90% slucajeva pocne da ga smara kako je bio veliki jebac i obavezno ga pitaju "jel jebes nesto?" ko da ga pitaju za zdravlje, pa prica uvek ide u tom smeru.. a likovi sve po 70-80 godina. icon_smile.gificon_smile.gif

 

eto digresije, ocas posla. icon_smile.gif

djurin' D uvor.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kako sam ja to skapirao:

Hoce da kaze da su bassisti glupi, tj. da bassisti imaju specifican mentalni sklop (debili), a ti nisi glup, ali sviras bass.

 

Tako da ti nisi bassista (debil), nego si ok, ali samo sviras bass!

 

 

Ma, jede govna Sunray! icon_da.gif

jedes ti govna meni debeli.... icon_da.gificon_wink.gif

 

 

 

gotivnija sola Ima sinan u strejt form D dzamija fazonu od esid rejna.... icon_smile.gif

 

 

 

ma poluozbiljan je biO komentra, sada kada se seki zapalio, pojasnicu, prvo da bi to shvatio moras da brijes sise.... icon_smile.gif tako naredni puT neces morati da pitas.... icon_smile.gif

 

dakle, bese to poluozbiljnO u fazonu svirash ti baS gitaru, al' da si 'basista' sa akcentovanim mudimane bI gotivio vise bartona od E c d steve.... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunny, jel ti briješ sise, kad toliko razumeš sve to i konstantno predlažeš tu opciju, ili se jednostavno samo jako razumeš, recimo zbog toga što ti je empatija middle name?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Mislim da nema većeg dokaza da sam basista od toga što ja ono još uvek nisam skapirao... icon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

Nacrtati, molim...

biggrin.gifbiggrin.gif

 

No, who plums it...

 

Cheerz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedes ti govna meni debeli.... icon_da.gificon_wink.gif

 

 

 

gotivnija sola Ima sinan u strejt form D dzamija fazonu od esid rejna.... icon_smile.gif

 

 

 

ma poluozbiljan je biO komentra, sada kada se seki zapalio, pojasnicu, prvo da bi to shvatio moras da brijes sise.... icon_smile.gif tako naredni puT neces morati da pitas.... icon_smile.gif

 

dakle, bese to poluozbiljnO u fazonu svirash ti baS gitaru, al' da si 'basista' sa akcentovanim mudimane bI gotivio vise bartona od E c d steve.... icon_wink.gif

Whatever...

 

 

Al da seres - seres za sve pare! evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunny, jel ti briješ sise, kad toliko razumeš sve to i konstantno predlažeš tu opciju, ili se jednostavno samo jako razumeš, recimo zbog toga što ti je empatija middle name?

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Mislim da nema većeg dokaza da sam basista od toga što ja ono još uvek nisam skapirao... icon_smile.gificon_mrgreen.gif

 

Nacrtati, molim...

biggrin.gifbiggrin.gif

 

No, who plums it...

 

Cheerz! pivopije.gif

meni to josh ne treba jerbo nisam dlakav mnogo, al' ti bi zato mogao da posetish neki homoerotichni salon.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek ne kontam zasto si ovo napisao ?? Jesam li ja negde rekao da Marty svira u vasem bendu ili pomenuo vas bend ?

Jedina stvar koju sam izneo jeste da vam treba site i da vam tu mogu pomoci jer radim sa siteo-vima vec dugo . Nisam vas pomenuo u negativnom smislu ni jednom i ne znam zasto pises ova sranja ? ? ? Objasni ako mozes ...

''Napisao'' sreco mislisH reci ''Napisala'' o nebesa! icon_sad.gif

 

Inace, imamo sajt-ali kao sto rekoh, treba ga updejtovati,

posto smo pre-zauzeti s bendom i stvarima pored,

nemamo zivaca i vrijemena da ga sredimo!

 

Aj' uzdravlje, pozitivac! pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

''Napisao'' sreco mislisH reci ''Napisala'' o nebesa! icon_sad.gif

 

Inace, imamo sajt-ali kao sto rekoh, treba ga updejtovati,

posto smo pre-zauzeti s bendom i stvarima pored,

nemamo zivaca i vrijemena da ga sredimo!

 

Aj' uzdravlje, pozitivac! pivopije.gif

Ako zelite posaljite mi na mail site i ja cu ga upload na neki server . Ako nemate placen mogu vam registrovati .tk ili cjb.net . Ako trebate pomoc samo recite.

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

power - do ekstrema je svaki bend isti....shta cesh vise da se pojashnjava....mozda imas svega nekoliko ok i to su iskljucivo neki zacetnici, u sustini heavy-based bendovi.....

Molim????

Ako su svi power bendovi isti onda sam ja polarni medved! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...