Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

samo cu da kopiram onaj text sto sam ostavila na str.-za svirq u leskovcu!

od onih klinki ni prenos nije mogao da se odslusa kako valja...vristale i pistale!j.... ti! :mrtav:

eto toliko od mene :bigblue:

 

 

 

 

p.s.maxe,nisam htela da vredjam! :):)

a sta ce ti ti pistolji? :uhoh:

:D

 

 

Eh...nemoj da se žališ...morale smo da vrištimo i pištimo,jer je njihov nastup to i zahtevao!:-)

 

Jbg.. ma publika je bila sjajna.. mi nismo bili neshto na standardnom nivou ali je publika nadoknadila to i zezanje je bilo vrhunsko.. Shto se Lotketa tiche.. taj chovek velichina jedna i pravi uzor za mlade pevache i to ne samo po pevanju nego i po shvatanju nekih stvari.. :da:

 

Hvala svima koji su bili na svirci pogotovo ekipi iz Vranja koja doshal da nas chuje.. Mi cemo dati sve od sebe da dodjemo u Vranje i oduzhimo se za bezrezervnu podrshq :rockdevil:

 

@Night Walker - pa samo ti mene prozivaj i ja cu odmah da vadim pishtolje :)

 

 

Ah...nama je bilo zadovoljstvo!Znači definitivno,ali definitivno se nikada u životu nisam provela dobro kao sinoć u Leskovcu!Bili ste ooopasni!

Jest da sam malo ostala bez glasnih žica,i da malo ne mogu da pomeram glavu..ali ok....što reče Žare ‚‚Sve je to rock and roll! :rockdevil:

Šalu na stranu bili ste super,i moji drugovi koji vas pre toga nikada nisu slušali,bili su raspamećeni MAIDENom!!! :rockdevil:

Pozdrav....i Vranje vas naravno čeka...i roštilj kod ‚‚Žabu!‚‚ :D

Joj....da...umalo da zaboravim...Maxe...kakvo je bilo ono čudo ... ‚‚sprža‚‚ mislim da se zvaše...? :veseli:

Edited by KLETVA

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEhehehe, sprzha, sprzha nego shta... :) :) i to je bila jako dobra sprzha... :)

 

Bila je super svirka i stvarno hvala svima josh jednom shto ste bili i podrzhali nas.. :rockdevil: i mora da se overi "kod Zhabu" :) :)

 

 

i evo neshto vezano za album....

 

 

Evo nekih mesta gde se moze naci nas album "Kao Da Niceg Nije Bilo"

 

Smederevska Palanka - Apolon

Sabac - Music Box

Mladenovac - World Of Music

Sid - Muzicka Industrija

 

Beograd - B92 (Dom Omladine), IPS, Mamut, Tehnomax, Tamara (Terazije), Felix, Mordor...

 

 

Spisak ce vremenom biti veci ali u medjuvremenu za one koji nisu u mogucnosti da dodju do prodajnog mesta album se moze kupiti i preko internet sajta:

 

www. yu4you. com

 

i naravno preko benda.. Kontakt [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde opet ta pesma?... :) ma neka, samo neka nije opsesija.. :da:

 

 

Pa sad kao pustaju Možda baš sada u verziji sa albuma, a to je kao što Olga kaže,i kao što se da primetiti, drugačije nego sa demo snimka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hit nedelje 202.. hvala na velikoj podrsci iz Vranja.. :da::pivopije:

 

 

Ah...nema na čemu..u ime celokupne podrške iz Vranja! :da:

Konačno, više i nama je laknulo. Svaku Božiju nedelje glasaj glasaj, glasaj, i uvek malo fali.

 

Ali sad...Još i Nikola...ma nema najjači ste!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav. Album vam je odličan. Na prvo slušanje su mi se dopale Možda baš sada i Drukčije nije moglo. Očekujem da će mi se uskoro internet ustabiliti pa se nadam da ćete negdje sa hitom nedjelje svirati pa bih vas tako mogao čuti i u živo, a valjda će se ukazati neka prilika da dođete i u BL. U svakom slučaju odličan album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...