Jump to content

Nightfall


Acid Rain

Recommended Posts

Dakle shto se buducih svirki tiche raspored je sledeci... sve su hitovi 202..

 

14. jun Shabac

26. jun Beograd, Bashta KST-a

04. jul Kragujevac

05. jul Knjazhevac

 

plus 1. ili 2. avgust Zajecharska gitarijada. Javljeno nam je da ce se ipak odrzhati, i to na Stadionu u Zajecharu.. samo treba da nam jave koji cemo od ova dva dana svirati.. na toj svirci ce nam svirati Djiga jer Andrej nije tu ceo avgust pa ako ne bude nekih vecih svirki necemo nigde svirati do septembra a dok Andreja ne bude bilo ozbiljnije cemo se posvetiti drugom albumu kome cemo do jeseni posvetiti punu pazhnju...

 

 

toliko za sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, zaboravih da i ovde ostavim komentar, ekstra ste bili pre neko veche kao i obichno, mislim da je ovo treci put da dolazite u Shabac ako se ne varam...heh a prodaja albuma je ishla bash ekstra kolko sam mogao da primetim hehe. Jbg ja ga ne uzeh jer nisam poneo vishka 300 kinti al ta greshka se svakako mora ispraviti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ја купио албум. Није лоше, допада ми се, иако сам гледао бенд више пута, па знам како звуче.Буклет је могао бити и бољи, има доста грешака, али за наше услове је добар. Допадају ми се песме, идеје су добре, текстове треба схватити, није као сваки бенд овакве оријентације у Србији.Углавном - подршка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo nekih mesta gde se moze naci album Nightfall-a "Kao Da Niceg Nije Bilo"

 

Smederevska Palanka - Apolon

Sabac - Music Box

Mladenovac - World Of Music

Sid - Muzicka Industrija

 

Beograd - B92 (Dom Omladine), IPS, Mamut, Tehnomax, Tamara (Terazije), Felix, Mordor...

 

Na svim Hitovima 202-ke

 

Album se moze kupiti i preko internet sajta:www. yu4you. com

 

Preko benda... Kontakt: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

nedavno??????covece, gde zivis ti?

Nije pravo pitanje gde živim, nego kako živim. A slučajno živim izolovano od domaće metal scene, što pokušavam da ispravim. Mogao bi da me podržiš. :razz:

 

I svratiću do Mordora ovih dana po CD, baš da čujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Moody - World Of Music u Mladenovcu je partner Automatika za distribuciju diskova tako da chak i ako nea diskova za ochekivati je da ce ih o5 dobiti.. :da:

 

Ja sam chuo da Mordor ne radi vishe.. bolje pogledati u Felixu.. shto se cene tiche to sve zavisi gde se uzima.. cena varira od 300 do 400 dinara..

 

@Totamealand - Samo napred.. jeste da nam je scena slabashna ali je nasha i jedina koju imamo :rockdevil:

 

 

 

Shto se nas tiche.. mi smo svirali u petak u Kragujevcu.. vreme je bilo dosta promenljivo a chak je i kisha na momente padala pa je zbog toga verovatno bilo manje ljudi nego obichno.. Mi smo se ok proveli, uzheleli smo redovnog sviranja pa nam je bilo super.. Tamo stvarno ima dobar broj ljudi koji zna nashe pesme i uvek je lepo svirati tamo. A sinoc smo bili u Knjazhevcu i bilo je super.. dosta ljudi, svirka na otvorenom.. josh pre svirke je bila super klopa.. I samo da kazhem da su Sreja i Pupak neprejebivi carevi.. eto toliko.. sad nam Adnrej josh malo pa ide na more pa cemo u avgustu verovatno svirati samo na gitarijadi i to ce Djiga da popuni prazninu jer je greota da se ne pojavimo.. Polako se okrecemo ui novom materijalu.. imamo neke nove pesme, neke stare koje nisu nashle mesto na prvom albumu a uz to i pregrsht novih ideja.. najverovatnije od septembra cete imati priliq da ih chujete.. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na okolnosti mislim da je omot ispao sasvim solidno ali kako se uvek tezhi boljem tako ce omot za drugi album biti sigurno bolji... :da:

 

@ Pupak - poklon je bio najbolji koji sam dobio.. chak sam i fiskalni rachun dobio uz njega.. :) :)

 

 

Da podsetim samo na prodajna mesta albuma...

 

Smederevska Palanka - Apolon

Sabac - Music Box

Mladenovac - World Of Music

Sid - Muzicka Industrija

Krusevac - Metro plus

Pancevo - Music house

IPS - Subotica, Nis, Novi Sad, Beograd

Beograd - B92 (Dom Omladine), Mamut, Tehnomax, Tamara (Terazije), Felix, Mordor, Trg Republike, Akademija, Renoprom, TC Zira, IDEA, Vero...

I na svim hitovima 202-ke

Spisak ce vremenom biti veci ali u medjuvremenu za one koji nisu u mogucnosti da dodju do prodajnog mesta album se moze kupiti i preko internet sajta:

 

www. yu4you. com

 

i naravno preko benda.. Kontakt [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...