Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma haos...metal battle je u planu...samo da nadjemo bubnjara i da krenemo da se spremamo pa makar nas i ne pozvali ali kad se zavrsi nov demo sumnjam da nas nece pozvati...bez preterivanja ... ziri su svabe i nisu korumpirani kao nasi debili ali su tu pozvani svi bendovi koji nemaju ugovor sa stranim izdavachem a to su otprilike skoro svi bendovi u srbiji ukljucujuci i poznatije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, Toca je zvanicno Out???

Pa kao jos zvanicno nije ali u fazonu ... treba nam bubnjar da ovamo radimo posto smo ovamo 99.8% vremena pa trazimo adekvatnu zamenu...jer iskreno cimati Tocu da za neke vikend svirke vozi tri sata do bgda a jos plus ima zajebane smene na poslu stvarno je suvise...on je i dalje sa nama... sviraju se njegovi ritam aranzmani ali nam ipak treba neko ko moze da se vise posveti nastavku rada sto je mnogo ako ne i najbitnije.Mislim nismo jos sa njim ni pricali na tu temu zato sto nismo jos nasli zamenu ali nit smo se nesto svadjali boze sacuvaj nego jednostavno pravimo prakticnu prepravku ali jos nista o tome dok ne nadjemo adekvatnu zamenu...to je ono sta bi trebalo kao da bude a naravno prvo da kao sto rekoh nadjemo zamenu pa onda i sa njim da prijateljski popricamo...volimo mi tocu mnogo nego smo geografski udaljeni a i on ima ozbiljnije obaveze nego mi tako da sumnjam da mu je trckaranje na probe i sviranje na daljinu prece nego poso ili tako nesto

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kol`ko ja znam jeste.. A bio je cool tip.. icon_cry.gif

icon_wink.gif

 

 

Nego, izgleda da ce mi pripasti cast da uradim FIRST EVER INTERVIEW sa bendom Anti-Dote!!! I to u Metal Scream `zineu!

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Za to ti svaka cast...to samo pokazuje koliko si lav pivopije.gif

Pa nek ti se posreci a i nama pa da nam uzimas intervjue sa svetske turneje za Metall Hammer americki ili jos bolje Engleski icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu da l` cu skoro.. Ali, postoje realne sanse da od iduce jeseni postanem stanovnik istog. icon_wink.gif

 

Pozdravi i Kostu (Aleksandra icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ) i Duleta i Vukija puno! Mozes i Tocu.. icon_mrgreen.gif

 

Ide `zin, samo da saznam cene za stampu pa moze da se desi da izadje mnooogo ranije nego sto smo planirali. Prikupljanje materijala ide bas brze nego sto sam mislio da hoce..

 

Bices obavesten medju prvima, naravno!

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...