Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

Ne znam na koju foru ali nam neko brise postove iz bezveze razloga a tudje teme prepune spama...ajd ove nebitne al sto obrisaste dr.zmajev kad se covek javio prvi put posle 100 godina :) :) :)

 

aljde balckdesire i ti se pridruzi pricici...RANDJA TE ZOVE DA POPRITCHASH SA MOMCHETIJATA MAFIJASHKA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mani ti Randju on je security na Anti-dote. :) :) :)

Ima li na ovaj forum neka tema za 202?

Mrzi me da trazivshi.

 

 

 

e sad tek videh ovu provalu kad listah temu...za RANDJU :):):)

 

BOg da nam je na pomoc ako nam je on security :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre sam se cuo sa Kosticem i razgovarao sam o svirci sa njim i koristim priliku da kazem par reci u ime nas povodom jednog bezveze gesta.

 

 

Ovom prilikom se zahvaljujemo 'drugarskom' bendu Legacy koji su se nama takodje zahvalili za pozajmicu pevaca tako sto su ga iskulirali i nisu ispostovali dogovor da ga vrate kuci,(inace je covek danas imao kolokvijum rano ujutru a kako nije uspeo da stigne na vreme tu je obavezu automarski propustio, a lako je moliti i probijati glavu za usluge raznoraznog tipa), i saradnja se zbog ovoga nece tako odvijati kao do sada ,sto im je Kosta vec napomenuo.

Hvala drugari jos jednom sto se zajebavate sa nama u zajebanim vremenima

 

Nadam se da cete procitati ovo!

 

Toliko

 

 

@starbreaker: a s' kojim bendom rece da kosta peva??? Ja mislim da je to ipak stamparska greska :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas ga pogodi...znaci bas su pomijari...secaju ga maltene za rukav iako provaljuju da ne voli da radi s njima...ajde nagovore ga i nagovore nas pa ga posle zajebu ruzno...gadi mi se od takvih stvari a jos vise kad znam da su to oni napravili

 

TO stvarno ali stvarno nisam ocekivao od njih...

 

nego ajde

 

 

Bad memory rece :) :) :) :) e 202 dokle doguraaaaa njih da zove ???

 

 

Ma sad za nedelju do nedelju i po da odrzimo i tu prvu probu posle 2 meseca i da se vracamo u posao inace se ovako stvari izmicu kontroli

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne Neiko ce da proba sa nama sigurno cisto da nam drzi tempo a ko zna mozda ga naucimo da voli thrash....sto kaze popaj : e ima da ga volis...zezam se...inace ima par likova koji su se javili na oglas pa ce vidimo o cem se radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slavko probaj ali nemoj da bude da te nisam upozorio :) :) :)

SAlim se ok je on za svirke ali ima te varijacije u tempu koje ga jebu i na svirke i na snimanja

 

@starbreaker: hvala puno...nadam se da ce da ispadne ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...