Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Da razrijesmo. 19 april velika sala Skc-a. ulaz 2000 dinara, karte uskoro u prodaji.

 

!!!!!!!!!!!! :blink:

Oh my... Ok, pretpostavila sam da ce doci ubrzo, ali... wow... unbelievable... stvarno divna vest. Pa da, kao na Guardianima, pokazemo da mozemo i bolje...

 

Jeeeeee... I loooooove Kamelooooot!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruka da je na MetalStormu nagradu za DVD dobio Nightwish sa End of An Era DVDom. Ja gotivim Nightwish ali Kamelot ima mnogo vise energije, a dvd prsti od nje. Jbt. kad gledas one iz Nightwisha, ko da sviraju svaki za sebe...

 

@DragonHeart: supci svejedno :mrgreen::pivopije:

 

Nightwish EoaE je way to much bolji DVD nego Kamelotov Night...

Prvo,konceptualno je NW DVD mnogo bolje odradjen i osmishljen,a kao drugo sama atmosfera na Kamelot DVDu je sranje nevidjeno...retardirana publika koja kao da je doshla na Pavarotija a na na Kamelot i na snimanje DVDa...Da je DVD izdat recimo sa svirke u BGu,stvari bi bile mnogo drugachije...Jer ono u Bgu je bio koncert sa odlichnom atmosferom,shto svakako u Oslu nije bio sluchaj...

Nema veze da li vishe volish NW ili Kamelot ovde se radi o objektivnim chinjenicama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastup Nightwisha je ocajan, uopste ne deluju kao bend. Zgrozio sam se kad sam cuo kako Tarja peva uzivo. Ja i jedan i drugi bend gotivim podjednako, ali za End Of An Era sam zazalio sto sam kupio, a publiku na Kamelotovom koncertu smo vec komentarisali. Za publiku me uistinu zabole, ja gledam kako bend izvodi, a Roy i kompanija su toliko pozitivni i uziveljni u sopstvenu muziku da je prosto milina gledati ih. Za razliku od Nightwisha gde jedino Thuomas izgleda kao da se zabavlja, a ostali odradjuju tezgu. Takodje End Of An Era ima ocajan izbor pesama mada je to pitanje da li neko voli Once ili ne posto je bilo toliko pesama sa njega. Posto je to za mene najgori NW album...

 

A po cemu je bolje odradjen? OCWN je ekstra dobro reziran, zvuk je sjajan, nema smarackih deonica, jedino bonus disk nije nesto mada je meni licno bi zanimljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, pa sto pitas, ionako vi sve prije nas saznate :) Odomacio se Kamelot ovdje, pa to ti je, necemo ih moci istjerati, ima da sviraju u malom SKC-u svakih mjesec dana :) Ne, stvarno ne znamo, nisu nista oko toga javljali, ali, bilo bi zanimljivo kad bi odradili neku Don't you cry 15-minutnu verziju, kao i akusticnu verziju Shadow of Uther, cisto za moju dusu :)Koliko :) smajlija bez razloga... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...