Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

e ljudi svadju na stranu je li ko gledao pre neko vece koncert na times skveru prosle godine.odlican je!!!!!!!!!

Gledao sam ja, po 101 jubilarni put. Imam i na kaseti..

 

Strava je koncert, pred 100.000 ljudi... najbolji je Sambora naravno, cooler icon_da.gif

 

@Michelle: Na VH1 je bio koncert.

 

A taj VH1 kao da nema para da nabavi neki sveziji (ili jos bolje stariji) koncert... nego samo vrti taj Live in Times Square iz 2002 i onaj Ultimate Album (Slippery When Wet). icon_uhoh.gif

 

A Slippery original CD mozes da nabavis sigurno u Madjarskoj icon_biggrin.gif Moj ortak uzeo, provereno ima orangelistening.gif

 

Na kraju, ostaje ti uvek mogucnost da preko neta narucis..

 

EDIT: VH1 su skoro emitovali i onaj "Command the band" , konkurs za naj fana koji ce imati privilegiju da bude tour manager bendu.. Neka riba na kraju pobedila, svrsavla je na suvo od srece icon_mrgreen.gif

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

arghh peduhitri me da joj kazem.na vh1 sam jos i gledao neku emisiju kao kako bon vodi bend ili tako nesto.Zove se COMMAND THE BAND.i cuti vh1 je sve sto imamo od muzickih kanala da valja! wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

 

Da, VH1 rula pogotovu kad pusti Rock weekend kao za ovaj vikend musik20.gif

 

EDIT: VH1 su skoro emitovali i onaj "Command the band" , konkurs za naj fana koji ce imati privilegiju da bude tour manager bendu.. Neka riba na kraju pobedila, svrsavla je na suvo od srece

 

I ja pomenu command the band zuba.gif

 

 

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemanja moramo se uskoro videti da mi dash "Command The Band" i reci mi ako ti treba neshto sto ti nisam dala. icon_cool.gifmhihi.gificon_mrgreen.gifpivopije.gif

OK, cim mi ortak vrati kasetu jer sam mu snimao onu klopku kad je gostovao..

 

@dark earendil: Dry County je legendarna pesma.... kada je Keep The Faith album izasao, bend je ostro kritikovan da tom pesmom pokusava da dokaze da nisu prolazna pojava u rok muzici... kao sto su ostali bili iz 80-ih. Zamisli, ljudi napravili dobru, extra long pesmu... sa odlicnom lirikom, muzikom.. i ovi ih kritikovali kao "rock ne treba da ima dubinu... vec samo prosto - sex, droga rock n roll.." icon_uhoh.gif

 

Sambora je odsvirao mozda najbolji solo u karijeri u toj pesmi. Tico i bubnjeve takodje..

 

I sto kaze Marija, naravno da imamo sve, i vise od toga biggrin.gif

 

P.S. Ja pevao na karaokama Runaway icon_da.gif Strasno, kad sam posle slusao kasetu ogadila mi se pesma icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gif

 

Nemanja mani se corava posla. icon_smile.gif

More to smo na nekoj zurci kod ortaka bili, i neki kraoke program na kompu ima milion pesama.. morali svi da pevaju nesto ali da se snima na kasetu, i ja izabrao Runaway i od Sabbath-a Paranoid (tu sam nesto bolje prosao.. mhihi.gif )

Nisam lud da se javno blamiram ko' neki... evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, cim mi ortak vrati kasetu jer sam mu snimao onu klopku kad je gostovao..

 

@dark earendil: Dry County je legendarna pesma.... kada je Keep The Faith album izasao, bend je ostro kritikovan da tom pesmom pokusava da dokaze da nisu prolazna pojava u rok muzici... kao sto su ostali bili iz 80-ih. Zamisli, ljudi napravili dobru, extra long pesmu... sa odlicnom lirikom, muzikom.. i ovi ih kritikovali kao "rock ne treba da ima dubinu... vec samo prosto - sex, droga rock n roll.." icon_uhoh.gif

 

Sambora je odsvirao mozda najbolji solo u karijeri u toj pesmi. Tico i bubnjeve takodje..

 

I sto kaze Marija, naravno da imamo sve, i vise od toga biggrin.gif

 

P.S. Ja pevao na karaokama Runaway icon_da.gif Strasno, kad sam posle slusao kasetu ogadila mi se pesma icon_mrgreen.gificon_smile.gif

pa vidi se da imam dobar ukus ,sta da ti kazem.pa meni je to njegova omiljena pesma jer kao sto rece odlicna solaza,muzika uopste i reciu posebno,a na bubnjeve i nisam nesto obracao paznju ....... musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
pa dobro realno ni Santa Fe kao pesma nije losa!Barem meni jos jedna veoma dobra pesma,ali najbolja je ubedljivo BLAZE ....!!!!!!! icon_mrgreen.gif

Santa Fe rules icon_cool.gif Mozda i najbolja pesma sa Blaze of glory... sama Blaze jeste ogroman hit, ali Santa Fe ima nekako inter galakticku konotaciju... mhihi.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...