Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Да се подсетимо ултимативног квалитета! Драгана и ЈВ - Сто ћу чуда учинити

 

Изразито опасан интро. :rockdevil:

 

Ево једног од најбољих фолк спотова из осамдесетих: http://www.youtube.com/watch?v=3M4fcZjjCjs

 

Кад смо већ код Драгане. ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дефинитивно најјефтинији спот је одрадио Шабан за песму ,,Дођи да остаримо заједно'' . Мислим , пензионери и клинац на бицикли који упадају у кадар ... Штета за тако добру песму .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дефинитивно најјефтинији спот је одрадио Шабан за песму ,,Дођи да остаримо заједно'' . Мислим , пензионери и клинац на бицикли који упадају у кадар ... Штета за тако добру песму .

 

Potpisujem. Crno-bela tehnika ... a i snimano u nekoj banji ako se dobro sećam. Baš sumoran, monoton spot.

Šaban je još 70-ih nosio periku, tu se jasno vidi. ;)

 

''Dođi da ostarimo zajedno'' je ujedno i moja omiljena narodna pesma svih vremena. Čist kvalitet, direkt u srce ubada.

Šteta što se takve maestralne stvari više ne prave. Jebem ti Grand, da ti jebem ... i onog blentavo-rošavog Saleta Popovića.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

ynaci neynam kako si pogodio ali pre nedelju dana sam ovy pesmu prebacio u mp3 i stalno je vrtim onako

 

usput samo da kazem da ne volim draganu mirkovic uopste

 

evo jedna lepa pesma

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Веома добар избор :da: Добро , ето , никада нисам био љубитељ Џеја , али остало је чист квалитет .

 

Ево , баш је сада Љуба Лукић певао у ,,Једна песма једна жеља'' . Још увак га глас одлично служи .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljuba je car, svaka pesma mu je zlata vredna!

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=29r7uYLek28 Juce sam ga video na sred Terazija kako maklja djevrek kod onog podzemnog prolaza, prekoputa cesme, kaput, odelo, crvena kravata, roze sulja, gospodin covek...zao mi sto sam zurio, ne stigoh da se pozdravim sa legendom

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slobodan Betulic Betula

01 - Gružanka

02 - Žene matorke

03 - Dobra devojka

04 - Pupoljak

05 - Dedina kovačka

06 - Moja šumadija

07 - Davno beše

08 - Eh kad bi opet

09 - Gde si večeras

10 - Hajde mala

11 - Imam dosta prijatelja

12 - Iš pile preko luka

13 - Keti Katarina

14 - Ksenija

15 - Majko šta da radim

16 - Milena

17 - Neću više da me ljubiš lažno

18 - Nemoj neko decu da mi dira

19 - Opet sam se

20 - Prijatelji moji

21 - Šta je vreme učinilo

22 - Svi kažu eno ga pijan

23 - Ti si moj slatki bol

24 - Vodenice golubice

25 - Za moj srećan put

26 - Zdravo srećo

 

Kod:

http://rapidshare.com/files/171450834/Betula.rar

 

 

Betula

 

E moj Djede

E moja nesreco

Na mene ne racunaj vise

Nemoj da mi sina milujes po kosi

Nikom ne dugujem

 

Kod:

http://rapidshare.com/files/182023402/Betula.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teso, jesi bio nekad u tom Zavicaju - jel pucaju kad imas dugu kosu i to :lol: ?

 

да се не лажемо мало уме да буде зајебано са дугом косом али ћим виде да стварно волиш музику дижеш три прста и дерсе се радован караџић буде све уреду

 

ja u zadnje vreme slusam bata kandu legendu harmonike Bata kanda- devojacko kolo

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sve ljubitelje starogradske i tamburaske muzike evo jedan album koji morate skinuti,rec je o mladom tamburaskom orkestru Ad Libitum za koji je zvonko bogdan licno rekao da sviraju kao matori.inace neki clanovi ovo orkestra su svirali sa zvonkom bogdanom.na albumu su ug;avnom tamburaske i starogradske pesme a ima i obrada od tome zdravkovica.usput ovo je izdalaizdavacka kuca ciji je vlasnik zvonko bogdan

 

 

ad%20libitum.jpg

 

TAMBURASKI EVERGREEN 1

 

Tamburaski_evergrin.jpg

 

 

1. Rastao sam pored Dunava; Dunave, Dunave moje more; Daj mi casu rakije; Sliku tvoju ljubim; Na kraj sela cadava mehana; Ja sam Jovicu; Zabaljka

 

2. Zavejan je put za salas moj; Salas u malom ritu; U tem Somboru; Tiho tece Sava; Ova nasa livada; Iz Vrsca stize glas; Mi smo momci iz Palanke

 

3. Kucerak u Sremu; Kada padne prvi sneg; Da zna zora; Ta tvoja suknja plava; Ako jednom odes ti; Kad sam bio vojnik u tom Somboru; Temerav

 

4. Skripi deram; Dobro jutro moj bekrijo; Jos litar jedan; Evo banke; Moja mala nema mane; Nema lepse devojke; Zapevajte

 

5. Zaza; Pogledaj me nevernice; Delem,delem; Verka; Kad se setim Zoro tebe; Rajno; Haros mande

 

6. Te oci tvoje zelene; Jednu casu drzim u ruci; Stani malo kafanski sviracu; Nisam te se nagledao; Nocas mi srce pati; Tamburasi, tamburasi; Tajna; Ostani jos dan

 

7. Oj jesenske duge noci; Tamno visnjeve boje sal; Za moju Milicu; Zar sve ove godine; Secas li se Sanja; Moji su drugovi

 

8. Slavujev poj

 

 

 

Ad Libitum - tamburaski evergreen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...