Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dobro, meni nije ali mi je nekako krivo sto ga vecina fanova obilazi u svojim listama omiljenih albuma.

Taj album predstavlja pravu prekretnicu u njihovoj karijeri, navikli smo da bendovi postaju meksi a sa Testament se desilo suprotno i to upravo od "Low" albuma.

Takav stav zaista, zaista cenim.

Ispostavilo se da srz Testamenta ima karakter, za razliku od mnogih slicnih bendova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj album predstavlja pravu prekretnicu u njihovoj karijeri, navikli smo da bendovi postaju meksi a sa Testament se desilo suprotno i to upravo od "Low" albuma.

Sve je to tacno, ali ta promena, ako mene pitas, nije bila nabolje. Nije bilo ni mnogo losije nego ranije, ali Cak kako urla, umesto da peva i nedostatak Alekse... Nja! :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nobody's Fault" je moj izvor iritacije što se tiče TNO albuma. Isjekao bih je tupim makazama.

Nobody's Fault je odlična pesma i odlična obrada a što se tiče instrumentala na TNO sviđa mi se Musical Death ali uživo ali mi je inače najbolji njihov instrumental ubedljivo urotsukidoji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da resimo ovo na miran nacin...svaki je odlican :)

 

a sta mislite o first strike still deadly-ju

 

Po nekima taj album je ok zato sto ga gledaju ko remasterizovane pesme,meni je licno ok bas zbog toga,ali po kriticarima ovaj album je pio review-e koji se kotiraju izmedju 0 i 1...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ljudi dosta grese jer ocekuju od Skolnicka nesto "ne-znam-sta" u smislu da treba da osvezi Testament ali u cisto metal smeru.

On je covek veoma sirokih muzickih shvatanja, veoma je iskusan i ne treba od njega vise ocekivati ne znam kakav speed ili thrash.

A i zasto bi?

On bi, sada, u Testamentu mogao da ponudi takvu sirinu, virtuoznost i znanje da bi, malte-ne, bilo grehota da to bude samo neko suvoparno thrashiranje i soliranje do besmisla.

Zbog toga, zbog te slobode izuzetno cenim "The Ritual" u globalu jer je blizu drugih zanrova ali je i dalje metal, i dalje heavy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ljudi dosta grese jer ocekuju od Skolnicka nesto "ne-znam-sta" u smislu da treba da osvezi Testament ali u cisto metal smeru.

On je covek veoma sirokih muzickih shvatanja, veoma je iskusan i ne treba od njega vise ocekivati ne znam kakav speed ili thrash.

A i zasto bi?

On bi, sada, u Testamentu mogao da ponudi takvu sirinu, virtuoznost i znanje da bi, malte-ne, bilo grehota da to bude samo neko suvoparno thrashiranje i soliranje do besmisla.

Zbog toga, zbog te slobode izuzetno cenim "The Ritual" u globalu jer je blizu drugih zanrova ali je i dalje metal, i dalje heavy.

napokon još neko da gotivi ritual. i slažem se sve što si rekao za skolnicka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da ljudi dosta grese jer ocekuju od Skolnicka nesto "ne-znam-sta" u smislu da treba da osvezi Testament ali u cisto metal smeru.

Ja ocekujem da ce Skolnik muzicki da ih osvezi, ne metalski, jer on covek ni ne slusa metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veteran San Francisco Bay Area metallers TESTAMENT have lined up the following dates during the coming months:

 

Jan. 27 - San Francisco, CA - the Independent

Feb. 07 - Melbourne, Australia - the Prince Hotel

Feb. 08 - Sydney, Australia - the Manning Bar

Feb. 09 - Canberra, Australia - the Anu Bar

Feb. 11 - Perth, Australia - the Capital

Mar. 23 - Budapest, Hungary - Almassy MK Hall

Mar. 24 - Katowice, Poland - Hala Spodek

Jul. 26 - Subotica, Serbia - Hellwood Festival

Aug. 25 - Gemunden, Germany - Up From The Ground Open Air Fest

 

TESTAMENT is now tentatively planning to enter the studio in early 2007 to record the long-awaited follow-up to 1999's "The Gathering", due before the end of next year.

 

moze i subotica, kakav je ovo festival ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veteran San Francisco Bay Area metallers TESTAMENT have lined up the following dates during the coming months:

 

Jul. 26 - Subotica, Serbia - Hellwood Festival

TESTAMENT is now tentatively planning to enter the studio in early 2007 to record the long-awaited follow-up to 1999's "The Gathering", due before the end of next year.

 

moze i subotica, kakav je ovo festival ????

 

 

Prvi put cujem?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su neki likovi iz Suboticve jos ove godine planirali da naprave festival, ali im nije poslo za rukom. Poslali su mi spisak sa gomilom madjarskih bendova koji bi tu svirali, nas su zvali da sviramo, a i na myspace stranici Rapid Force-a ima najava za Hellwood nastup.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...