Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni su prvih 5 zakon,a posle toga prosek (sem "Gathering"-a).

potpuno se slažem. sem što ja gotivim i low i demonic i gathering. sve su to esktra albumi. ja volim sve. ali ipak originalna postava je originalna postava. tako da... prvih pet albuma su zakon.

 

meni low ostaje njihov najbolji rad...logicno da su mi onda bolji noviji.

meni bi verovatno bio najbolji the new order

 

 

 

Apsolutno! Od reci do reci isto razmisljamo.

ti voliš prva 4. ti si jednom rekao da ti se ne sviđa ritual. rekao si da album nije ništa specijalno. album je zakon, bre!! tako da ti ne voliš prvih 5 nego prva 4 albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti voliš prva 4. ti si jednom rekao da ti se ne sviđa ritual. rekao si da album nije ništa specijalno. album je zakon, bre!! tako da ti ne voliš prvih 5 nego prva 4 albuma.

Tako nekako, ali mogu da ga slusam. U svakom slucaju, 2 albuma posle njega gotov ni ne slusam, tako da je ona Lemijjeva izjava primenjiva i u mom slucaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RNA: znači, ti baš ne možeš da podneseš low i demonic? au brate. mislim kapiram, ni meni se uopšte nisu dopali u početku. sa low-a sam gotivio nekoliko pesama a sa demonic-a samo jednu. ali znaš kako, rešio sam da im dam šansu i da ih ponovo preslušam. i vremenom sam ih sve više i više gotivio. i sad ih gotivim za sve pare. kao što sam rekao, meni je svaki album

 

@Đorđe Miljanić: album nije gay. ne seri. to što vi volite ekstremniju muziku i bržu muziku i to što je album previše blag za vas, to nije moj problem. ali ritual je dobar i to je činjenica.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo pitanje, Testament uvek i us vako doba. Jedan Aleksa Skolnik vredi koliko 4 Kerija Kinga i Dzefa Hanemana zajedno!

 

Da li da odgovorim na ovo pa da udjemo u jos jednu kilometarsku raspravu? :D

 

nije... treba da se odlucim izmedju njih i Slayer-a... :mrgreen:

 

Pffff,i ti razmisljas?Slayer momce...uzivo se Testament ne moze sa kraljevima. :da:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe, posto je za mene Aleksa najbolji gitarista ikad, ne samo u metalu. Volim ga do imbecilnosti!

 

О да, могу да кажем да је то био први музичар којим сам се раздушевио, било је у њему нечега што остали гитаристи нису имали, чак и данас он некако, мени, стоји издвојен.

Звучаће глупо али бих 5 пута више волео да га видим како свира џез у неком малом клубу него са Тестаментом; "Goodbye to Romance" је, по мени, врх врхова, обожавам га!

Мислим, ултра-широк, креативан и храбар музичар.

А и нисам слушао "Goodbye to Romance" неко време, хвала што сте ме подсетили.

:mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek tehnicar, svestran, dzezer, metalac, ima dusu dok svira i ne jedde govna sa solazama, sto je najbitnije. Svaka je smislen, na svom mestu, nijedna nota nije suvisna! da je pitanje bilo gledati Testament bez njega i Slayer, vala bih se razmisljao, ali ovako nema sta da se misli. LEGACY!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...