Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Фазон је ваљда у томе што је превише мелодична за Чаков стил певања, док зетру лежи к'о дупе на ношу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni su otrpilike najbolji albumi The Legacy, Practice i Gathering ... nemam drugi album ( Order ), i first strike ... a ritual mi je nekako njanjav ... pogotovo nacin na koji je Chuck to otpevao ... steta sto na novom albumu DiGiorgio i Lombardo nece svirati ... jebiga mnogo mi se svideo The Gathering ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su otrpilike najbolji albumi The Legacy, Practice i Gathering ... nemam drugi album ( Order ), i first strike ... a ritual mi je nekako njanjav ... pogotovo nacin na koji je Chuck to otpevao ... steta sto na novom albumu DiGiorgio i Lombardo nece svirati ... jebiga mnogo mi se svideo The Gathering ...

 

Sta ce Lombardo u Testamentu,kada svira u jednom mnogo boljem bendu. :muzicar::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne seri. ;)

 

Ocesh te albume? Mislim te shto ti fale?

Sta, tebi je Ritual dobar album? Meni je :puke: ... cista, jadna komercijala, a chuck se smara dok peva ( cuje se da peva kao preko kurca ... ) ...

 

 

Inace daj, sto da ne ... kako ces da mi das?

 

ma daj! testament je za klasu bolji od slejera, koliko god ja voleo slejer!

Uh, to je vec stvar ukusa ... ali the gathering je definitivno bolji od god hates us all ... :da:.

 

 

Sta ce Lombardo u Testamentu,kada svira u jednom mnogo boljem bendu.

Ok, ali sve jedno ja volim mnogo tog bubnjara ... i kombinacija je bila bombona ... mozda jos samo da je Sckolnick svirao gitaru ... mnogo volim taj album :da: ... i da DiGiorgio-a ... samo slab poslednji album Sadus-a ... e, da odkud nema tema od Sadus-u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma daj! testament je za klasu bolji od slejera, koliko god ja voleo slejer!

 

tu te totalno podržavam. i ja gotivim slayer. jesu oni legende. sve to stoji. ali brate...testament je za njih pojam u svakom pogledu. vokalno, muzički a o solažama da ne pričam. samo skolnick može da bude učitelj ovoj dvojici i o ericu da ne pričam koliko bolje rifove pravi od njih, po mom mišljenju.

 

Sta, tebi je Ritual dobar album? Meni je :puke: ... cista, jadna komercijala, a chuck se smara dok peva ( cuje se da peva kao preko kurca ... ) ...

 

ritual je dobar, zreo i kvalitetan album. ako je tebi komercijala čim neko krene bolje da peva, tebi onda nije dobro. vokalno mi je to možda najbolji album. tu kako čak peva, razbija za sve pare.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako kome kolega...po meni je mnogo bolji od bilo kog Testament albuma posle "Practice What You Preach"...ali.porediti je glupo.Stvarno glupo.I totalno bespotrebno.Sem naravno,ako nemate komplekse.

 

I zasto apsolutno na svakoj temi nadjete razlog zbog kojeg bi pljuvali Slayer?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опет ћу рећи, Слејер кида, и један ми је од омиљених бендова, али ми је Тестамент сто пута бољи и квалитетнији, и да, "Тhе Gathering" је сто пута бољи од "God Hates Us All"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...