Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sve u svemu,bilo je odlicno...kasnjenje,problemi,zvuk,jebiga sve je to postalo nebitno kada su krenuli sa preko zida pa u jamu. :rockdevil: A zvuk je bio stvarno los i preglasan.No,nebitno,set-lista fantasticna (naravno,par stvari ce uvek nekom nedostajati),svirka benda sjajna,kontakt sa publikom,atmosfera...odlican koncert.Bravo majstori!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao što sam rekao na temi festivala, odlična svirka i atmosfera ali loš zvuk i mnogo kratko. naravno, krivi su za to legasi i tonac. čak su i stvarno ispali face ako su svirali za dž. barem sam tako čuo da ih nisu platili. ali svirka.....jebanje! jebanje! :rockdevil: vidim ja da su čak i oni bili prilično srećni reakcijom publike. kada bi sada neki solo koncert, e to bih onda bilo vrh! i bilo mi je super što su počeli sa uvodom iz eerie inhabitants. ufff, da su otvorili sa tom pesmom! ta pesma bi bila savršena za otvaranje. žao mi je malo što nisu nastavili tom pesmom.

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIsu to bila "sranja oko tehnike", jedva su namestili mikrofon tako da se ništa ne čuje :icon_ne:

 

Pa, nisi baš u pravu... Kapiram da je tebi jako bitno da čuješ text (meni nije :lol), ali teško ćeš čuti isti ako ne stojiš pored tonca koji namešta zvuk prema svojoj poziciji. Nisu oni pokušavali da zamaskiraju Čakove nemogućnosti, čulo se lepo da je čovek sveCki otpevao, samo što nije baš mogao onaj Alone in the Dark da izvuče, ali zato je to prepustio nama. :D I, jeste bilo sranja oko tehnike, zbog onog napona, samo se mentol prekasno setio kako to da reši. A, malo su i namerno hteli da izgladne ljude... To svi uvek rade. :lol:

 

 

Meni su nedostajali Burnt Offerings, The Haunting, Sins of Omission, Electric Crown i The Legacy, ili Trail of Tears... :(

 

Ipak, sve u svemu, bilo je vrhunski. Gledaću ih valjda opet kroz neko vreme, pa će mi odsvirati sve što želeh... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i kraći klip. Napomena, zvuk je kao u klanici u vreme najveće proizvodnje :mhihi:

 

Testament @ Legacy

 

 

...Znači, od srca ti hvala što si baš ovaj deo snimio!!!

 

Ja sam bio tačno ispred Skolnika za vreme te solaže (koja je najbolja u istoriji solaža), i zamalo nisam zaplakao... :/

 

Da sam znao da će samo tu pesmu svirati, dao bih keš i došao da čujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, jebem ti sranje!

Jeste, bio los zvuk, i preglasno, ali je vata resila i jedno i drugo, i fuziranje u usima i prstanje visokih... iskustvo jbg. :mhihi:

ALi jebeni Testamenat! Jebali su kevu! Odrzali si kraci kurs "kako se to radi" i pokazali su zasto su toliko veliki bend (ne ne mislim samo na Chucka :) ).

jedino mi krivo sto sam otisao iz prvih redova cim su zavrsli, da se dokopam vode, i nisam bio tu kada su bacili trzalice :udri: !

 

Sto se tice organizacije, mogao bih da nadjem gomilu zamerki, ali necu! Taj koji to radi sigurno nije pokusao u zivotu ni da napravi svirku u svom selu, pa ne zna koliko je to tezak posao...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jbt. dobro da si ovo napisao, sad vidim da se nisam bas najbolje ODrazio. ja sam hteo da stanem u Frubijevu odbarnu, mislio sam na ove sto ga pljuju :), oni ne znaju koliko je to tezak posao, propusti su normalni, ne mosh sve da ide kako treba...

 

edit:

a sto se tice frubija, njemu skidam kapu.

Covek je puko kintu, izmaltretirao se, svi mu nesto kenjaju, i pored svega je uspeo da se dobro zabavi i izgleda kao najsrecniji covek na svetu za vreme nastupa testamenta.

 

edit no2:

bar mislim da je to bio frubi, ne znam ga licno :)

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес' Фруби, не мо'ш да га оманеш, нема два так'а.

 

Ko zna zasto te je on jurio :mhihi:

Знам ја, да му отме(м) мајицу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' kad ono reche "You make some noise and we'll play some more" i krene da silazi,vidim izlecu i ljudi neshto da rasklanjaju,ja se stvarno uplashio da nece vishe svirati.

 

Al' kad odjednom D.N.R.!!!!!!!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bondage goat Bosko, kupicemo ti majicu za rodjendan.

 

Chuck - planina. Jebote, kakav covek!

 

Kolosalno čupava hodajuća legenda, bre!

 

 

- Hteo sam Skolnick-u da ukradem gitaru, ali to mi nije pošlo za rukom... :mrgreen::muzicar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...