Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Јесте да је човек фин и тих, али мислим да би ти ишчупао гркљан кад би му украо гитару.

:)

 

Ma pogodili bi smo se nekako.

Ako u bekstejdžu odsviram ''Over The Wall'' ( njegovu svrš solažu) doslovce, da prizna ''krađu'' i još da metne autogram preko gitarice.

 

E za Geozee grobara već ne bih garantovao,

sačekao bi me taj u nekome mračnom haustoru...pa bi bilo ''strangler vs strangler'' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ma pogodili bi smo se nekako.

Не бих ти ја ишчупао, него Сколник. Боли мене уво да ли му неко краде гитару или не.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих ти ја ишчупао, него Сколник. Боли мене уво да ли му неко краде гитару или не.

 

Kakav si ti to fan, kad te zabole? :):pivopije:

 

 

Ma i Skolnika zabole... ko da nema jos 25 takvih jos... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj jebem ih u usta. da je samo bio dobar zvuk.... :( hoću još :D kada sam video setlistu, naježio sam se. mada sam to i očekivao. joj, da su svirali low, trail of tears i electric crown. ufff. jebem ih u usta, šta im bi da se odvrnu onako glasno? kako me muče! jaaaaoooooojjjj!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je meni zvuk bio loš samo zbog mesta na kojem sam stajala (prvi red, između zvučnika i sredine) jer su utisci drugih potpuno podeljeni. Nisam jedina koja misli da je zvuk bio sranje, ali jako puno ljudi je zadovoljno i čak oduševljeno... ali jbg, da nisam bila u prvom ništa ne bih videla od nastupa.

 

I majice su ima jako lepe... pamuk i elastin, stoji kao rukavica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ниси једина, далеко до тога. И мени је сметало, па сам у једном тренутку збрисао са своје позиције, а стајао сам одмах иза тебе. Отишао сам на средину, а тамо је било још горе. Онда сам применио стару тактику - (у недостатку правих чепова) прсти у уши. Тада је било савршено по питању јачине звука, мада је Торањ лепо приметио да се добош слабо чуо.

 

Али, нисам могао да закерам кад су свирали онакве хитове, а гледам их први пут-

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio skroz pozadi i tamo je bilo preglasno isto. mnogo. a čuo sam da se najbolje čulo ispred. mnogi koji su sedeli ispred expo centra kažu da se sve savršeno čulo. svaki ton. ali opet, šta to meni znači kada sam bio unutra. treba videti legende. da je zvuk bio dobar nekako bi im i oprostio što su svirali toliko kratko. a ovako.... :(

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не бих ти ја ишчупао, него Сколник.

 

Pa na njega sam i mislio! Razlikujem ( za razliku od većine) kondicionale ''bi'' i ''bih.''

 

Što se mog lociranja tiče bilo je haotično, najpre u prvim borbenim redovima...zatim nešto posred, pa na kraju skroooz pozadi.

 

Ozvučenje, pa 'bem li ga ako nije bilo 150 decibela, malo više prejako. Ali to je i jedina falinka. Sve ostalo, vrhunski, na nivou!

 

Čaki 'D Boj je LЕЏЕNDA! :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozvučenje, pa 'bem li ga ako nije bilo 150 decibela, malo više prejako. Ali to je i jedina falinka. Sve ostalo, vrhunski, na nivou!

 

:lol:

 

Kontam da si se šalio, ali za slučaj da nisi:

 

Granica bola je 135 decibela, i to je ekvivalent stojanju ispred upaljenog motora aviona. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol:

 

Kontam da si se šalio, ali za slučaj da nisi:

 

Granica bola je 135 decibela, i to je ekvivalent stojanju ispred upaljenog motora aviona. :P

 

Pa taj rad, a bilo je 120db sigurno! U početku mi nije bio oštećen sluh, pa sam mogao da procenim oduhativno! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пошто сам укључен у организацију двестадвојке и гомиле свирки присуствовао сам милиону ситуација где нешто није ваљало са уземљењем, те те струјица пуца из микрофона ако држиш гитару, и свако ко је икада присуствовао томе зна да се то решава тако што ставиш сунђер на микрофон, и нема проблема. Не!!! TESTAMENT техника, тј онај ћелави говнар, морао је 35 пута да мери амперажу, волтажу или шта год на тим микрофонима, и да се дере и смара и млатара рукама! Како ми се попео на курац лик... Говно ћелаво! И шта су урадили на крају, ставили су изолацију, тј делове тканине, а на Ериков сунђер, и ствар решена! Да сам само могао да им кажем то сат времена раније! Е, сад, зашто је само њих тресла струја, не знам. Расвета ми је била врх, свирка бенда до јаја, али највећа мана је што је све било прегласно. Људи, ја све разумем, метал и лудила, али ово није могло да се слуша! Ја се јесам гурао и шутирао у првом реду, али ништа се није разумело. Ту ја скачем, онда почне солажа, ја се измакнем, па прсте у уши и слушај. Онда сам решио да се мало повучем, да као боље чујем, али кад сам отишао на крај сале, исто. Друго што добоша није било ни најмање. Ништа. Прелази грувају, добош ништа. Па ми двестадвојку боље озвучимо! Значи тонац TESTAMENT-а може слободно да се повуче са радног места, јер је глуп као курац! Чак сам и стао на њихову позицију и исто! Да су били паметни, и мало смањили мастер реглер, ето свима згоде! Можда је то онај комплекс хедлајнера да морају да буду гласнији од свега осталог, јер мени су и UNLEASHED су AMORPHIS звучали до јаја! Ал, добро, нећу више да кењам, кад је мени стварно било врх! Лепо сам се напевао и ознојио! Само да су свирали сат и по као што је речено, уместо сат времена, ништа не бих замерао! И наравно, ХОЋУ ЈОШ!!! Ух, како је било добро...

 

ЕДИТ: Кад смо били испред ЕКСПА блејао неки лик ту поред нас све време, старији лик. И стоји он ту и после неког времена погледам ја њему око врата, кад оно менаџер (или неко из менаџмента) ТЕСТАМЕНТА! :) Да ме није мрзело да му се мало учепим ко зна, можда бих добио мит ен грит! :) Ал, добро, бар је Чак добио мајицу и демо HATRED-a, захваљујући ПОКОЈНОМ ТОЗИ! ХВАЛА БРАТЕ!!! Можда је и обрисао дупе са њом, али бар смо му спасли живот! :)

Edited by Гера

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni stvarno nije jasno... deca iz gradova, sta li je... kako bre preglasno, kakvi prsti u usima, sta je s vama?? Bila sam u prvim redovima, nista mi nije smetalo! Da li je do euforije ili do toga sto sam navikla da muziku slusam sto glasnije jer komsije ne mogu da se bune, selo jbg :) ali meni je zvuk bio skroz ok! Jbt pa ja sam bila kod zvucnika, jos gore! Sad se brinem da nesto nije u redu sa mojim sluhom :), meni stvarno nije bilo preglasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...