Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa već si imao preterano dobru produkciju na First Strike-u, meni ma koliko bolje(?) to zvučalo uvek sam se vraćao originalnim snimcima.. pogotovo kad je reč o New Order-u! Za ove nove nemam ni želju da pustim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo bejase sinoc.

Prvi put sam ih gledao uzivo. Nema sta, bend ima energiju, hitove i znanje. Sve kako treba - osim sto vokal nisam najbolje cuo. 

Publika je super reagovala, takodje. Top lokacija za ovakav bend, pravi pogodak!

 

Edited by Crusader87

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Crusader87 said:

 Sve kako treba - osim sto vokal nisam najbolje cuo.

Ништа се није најбоље чуло а не само вокал. Мени је синоћ звук свега био катастрофочан а нисам чак ни неки перфекциониста.

3 hours ago, Crusader87 said:

Top lokacija za ovakav bend, pravi pogodak!

Верујем да се за ово шалиш јер је локација била бар 70% тог лошег звука. Боље да су свирали на пољани преко пута, кладим се да би се 10х боље и јасније чуло.

Share this post


Link to post
Share on other sites

21 minutes ago, Сале said:

Ништа се није најбоље чуло а не само вокал. Мени је синоћ звук свега био катастрофочан а нисам чак ни неки перфекциониста.

 

nisi cak ni bili

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste zvuk bio los, vokal nejasan - pa sam samo to naveo.

Meni je mesto top u smislu estetike i atmosfere, nisam bio upucen da tu lezi problem oko ozvucenja (mislio sam da je do njih)... sada znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da smo baš toliki baksuzi kad je ovaj bend u pitanju, na Legacy preglasno (mada meni bilo vrh), na Arsenalu pretiho, bukvalno si mogao da ćaskaš sa strane tokom svirke, sad kažete kršina zvuk?? a kontam da bend u 99% slučajeva gde svira raskiva.. moraće četvrta sreća onda:mrgreen:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj deo sa pozicijom jeste tacan i mogao se osetiti prelaz kako se islo napred, ali bilo je trenutaka kada se malo sta moglo razaznati i kada je bilo skoro svejedno da li si napred ili pozadi.


Pre koncerta kad smo seli na klupi, prosao pored nas tonac koji je bas pizdeo na zvuk jer se mlatara sa tim poslednja dva dana. Vec smo tada dobili tada hint sta mozemo da ocekujemo

 

Caku bilo do jaja i vratice se, to je najbitnije. 😁 Serbia destroyed😄

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda jesmo baksuzi. Ja sam pored tri domaca koncerta gledao i 2017 u Pesti gde je bio prihvatljiv zvuk mada i tamo preglasan i 2020 u Becu gde su sasvim fino zvucali. Za koji dan cemo ih opet gledati kod Rumuna a krajem godine opet Pesta pa ce biti ponovo sa cime uporedjivati. Meni je bilo odlicno sinoc uprkos zvuku, od Kragujevca je samo bolje moglo biti. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...