Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nažalost ne , ali sam bio u Minhenu , jel se računa to , šta dobijem ako skupim pet gostovanja van ex yu

 

Ја ти пазарим карту за утакмицу Интера, ако одлуче да ЛШ играју у рупи. То вам је и онако једина могућност да гледате утакмице ЛШ на вашем стадиону. :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krpe nenosim , nemoj da vređaš hram fudbala.Napravite makar normalne izlaze na onoj vašoj livadi , čisto da nemoraju 1000 ljudi da izlazi dva sata , pa onda pričajte

 

Само је један храм фудбала (и само је једна песма). Ви причате о ливадама, ја, бре, нисам могао да одем на ваш "стадион" а да се не вратим блатњав као да сам по орању газио. Додуше, нисам одавно био тамо. Јесте ли "ударили" асфалт око целог стадиона?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nažalost ne , ali sam bio u Minhenu , jel se računa to , šta dobijem ako skupim pet gostovanja van ex yu

 

Pa, pitam jer znam da je Drezden bilo zanimljivije gostovanje. Dobices priliku da ti besplatno pevam Partizanove pesme :bigblue::)

 

Nisam ni ja dugo bio na Marakani, bas je gadno, blatnjavo. ma nasi stadioni su tuga...

 

Nemci poveli 2-0 u setovima. Nadam se da hrvati nece preokrenuti kao protiv Austrije, tada su gubili 2-0 u dublu pa dobili 3-2

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemci dobili sa 3-0 u setovima! Treci set su dobili u taj brejku mada su hrvati vodili sa 5-2 i imali dva servisa, Nemci preokrenuli na 7-5!

Sada vode sa 2-1 u pobedama, sutra ce resavati Ljubicic i Has, posto je Ancic favorit protiv Bekera, videcemo sta ce biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je seljak, napravio je ocigledan faul u napadu, zatim se bunio, dobio tehnicku, pa onda pljunuo sudiju i iskljucen je. Sada FMP vodi sa 17 razlike.

Sada ce cigani imati izgovor, tvrdice da bi pobedili da je Gurovic ostao u igri, mada su u tom momentu gubili sa 8 razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...