Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Ma koje pare , pa oni igraju za mić mare , jes vala sada će ovaj da ostane , a već sam vide Vladu Đurovića na klupi , ali dobro ovaj nas pred utakkmicu prica o utakmici , a ovaj vas se krije

 

I onaj Strahinja , nezove na rodjendan , eto kakvi ste vi grobari , juče sam opet bio sa Mišelom nije vam kop nešto zadovoljan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma koje pare , pa oni igraju za mić mare

:):):smoke:

 

jes vala sada će ovaj da ostane , a već sam vide Vladu Đurovića na klupi , ali dobro ovaj nas pred utakkmicu prica o utakmici , a ovaj vas se krije

Причаћемо о томе на крају сезоне...

 

I onaj Strahinja , nezove na rodjendan , eto kakvi ste vi grobari , juče sam opet bio sa Mišelom nije vam kop nešto zadovoljan

Чиме није задовољан?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЦГ ће имати 4 представника (3+1) у европским фудбалским такмичењима, што ће рећи - исто као курвати, што је добро. НапрИЈед Грбаљ, напрИЈед Црвена Стијена!!! :):pivopije:

 

Вечерас као против Макабија!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЦГ ће имати 4 представника (3+1) у европским фудбалским такмичењима, што ће рећи - исто као курвати, што је добро. НапрИЈед Грбаљ, напрИЈед Црвена Стијена!!! :):pivopije:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, jako tesko cemo dobiti, ovaj kup nas je iscrpeo, Olimpijakos je mnogo iskusniji, cak i da budemo u egalu ili da vodimo sa par razlike, u finisu cemo sigurno izgubiti. Mi mozemo dobiti jedino da povedemo 20 razlike, samo sto se to nece desiti, pre ce oni nas razbiti...Voleo bih da gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, objektivno, jaci su. Samo mi je krivo sto smo opet ocajno otvorili utakmicu, kriminalna odbrana, sut nas nije sluzio, mnogo promasenih otvorenih suteva za tri poena, jos su neke lopte izlazile iz kosa...

Ipak, za mene je sve to ocekivano...

 

Navijanje odlicno i pored stalnog rezultatskog zaostatka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka chast navijachima.

 

Ali...sada se vidi gde smo doshli..ovo je vec 'the big league'. Nemocni smo bili bes mu mater...Stvari bi, dodushe, daleko bolje ishle da smo barem za 15ak procenata bolje shutirali trojke..sto reche Strahinja..2-3 trojke su "izashle"..plus su Bogdanovic, Kamings, Tripkovic promasili nesto sto su protiv Makabija npr pogadjali po vise puta...dakle jebao nas je shut..jebao nas je Pen (zesce u prvom poluvremenu), i jebao nam je centre onaj Chovek-hamburger.

 

Ali, pozitivna strana je, nisu se obrukali, borili su se do kraja, Tepic me je najvise iznenadio, veoma hrabro odigrao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeeeee, онакав човек нама треба, као што је Пен, а не овај наш Свршанковић. :)

Видело се да немамо шансе још на почетку кад је Пен убацио оних десетину поена. Да смо ухватили прикључак кад смо се приближили на пет поена (крај прве ваљда :confused: ), можда и би и било нешто. Овако, како смо пришли, ону тројку. Тројке су их невероватно срале (не пратим Олимпијакос, можда увек дају толико тројки), не можеш да победиш тим кога онако хоће тројке ( ми против Амера 2002 и ми против Литваније 1995 ;) ). Наравно, навијање на нивоу - коначно.

 

И када губиш, ја ти певам...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da uletim i da ubijem sudiju. Onoj glupoj debeloj camugi ne mozes nista... on igra extra agresivan napad, a sudija nije svirao ni jednom faul u napadu u nasu korist.

 

Sve u svemu mnogo sam tuzan i od tuge sam pevao svaku pesmu. Drao sam se ko magarac i nisam posustao. Grobari su najjaci... NAJBOLJI SMOOOO!!!! :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se pre pola sata vratio iz Kule, jebi ga Zemun

opet izgubio i to 1-0 , smrdljivi sudija sviro penal

u 87 minutu... mada niko od nas i nije verovao u bolji rezultat...

A oni majmuni sto uglavnom pljuju navijace nikad ni nisu

bili na nekoj tekmi...

 

Au, sada pogledah i ostale rezultate nase lige,

ladno sve tekme 0-1 golova!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se pre pola sata vratio iz Kule, jebi ga Zemun

opet izgubio i to 1-0 , smrdljivi sudija sviro penal

u 87 minutu... mada niko od nas i nije verovao u bolji rezultat...

A oni majmuni sto uglavnom pljuju navijace nikad ni nisu

bili na nekoj tekmi...

 

Au, sada pogledah i ostale rezultate nase lige,

ladno sve tekme 0-1 golova!

 

Oho, ovde ima i Taurunum boys-a...

Nasa liga je smesna, nikada preko dva gola ne padne...

 

Partizan dobio Zvezdu juce u hokeju, igra se majstorica...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...